• Naujienos
 • Pirmoji „PrestaShop Baltic Meetup 2018“ konferencija

  Lapkričio 15 d. „Invertus“ surengė pirmąją „PrestaShop Baltic Meetup 2018“ konferenciją Kaune. Į renginį atvyko daugiau kaip 150 žmonių, sulaukta beveik 2000 unikalių peržiūrų tiesioginės transliacijos metu.

  Renginyje „PrestaShop“ generalinis direktorius Alexandre Eruimy bei daugelis kitų konferencijos pranešėjų ir svečių dalinosi savo žiniomis ir įžvalgomis apie e. komerciją bei konsultavo įvairiais klausimais, kurie padėtų spręsti konferencijos dalyvių e – parduotuvių esamas problemas.

  „Invertus“ taip pat pasidalino naujausiomis žiniomis ir jau visai netrukus artėjančiais renginiais, kurie bus skirti būtent „PrestaShop“ Baltijos šalių bendruomenei:

  • „Breakfast for Merchants“, prasidedantys Lapkričio 29 d.
  • „Breakfast for Agencies“, prasidedantys Gruodžio 7 d.
  • „PrestaShop akademija studentams“, kuri bus pradėta 2019 m. Vasario 7 d.

  Dar viena naujovė iš „Invertus“ – „PrestaShop“ akademija 11-12 klasių moksleiviams, kuri startavo jau spalio 19 d. Konferencijos metu buvo pristatytas ir naujas „PrestaShop“ ambasadorius Lietuvoje“ – Laimonas Mitužas, kuris padės „Invertus“ komandai stiprinti ir auginti „PrestaShop“ bendruomenę Baltijos šalyse.

  Viena intriguojančių naujovių – konferencijos dalyvių pažintis su „Brad“ – paieškos sistema, kuri jau visai netrukus bus prieinama ne tik konferencijos dalyviams, bet ir ieškantiems geriausių sprendimų savo e- komercijos sferoje.

  Po konferencijos ir dalyvių konsultacijų, „Invertus“ generalinis direktorius Linas Gudonavičius ir „PrestaShop“ generalinis direktorius Alexandre Eruimy pateikė renginio dalyviams staigmeną.  Minėdami įmonių bendradarbiavimo dešimtmetį tarp „Invertus“ ir „Prestashop“ vadovai iškilmingai pripildė 10 aukštų šampano taurių piramidę, vėliau vaišindami  juo ir susirinkusius konferencijos dalyvius.

  „Invertus“, visos komandos vardu, nori padėkoti visiems apsilankiusiems pirmojoje „Prestashop“ konferencijoje Baltijos šalyse ir pasidžiaugti galimybe pradėti šį naują „PrestaShop“ plėtros etapą kartu su konferencijos dalyviais bei svečiais!

  Norime padėkoti visiems mūsų partneriams – „Swedbank“, „Touchize“, „Yourpay“, „PrestaShop“ ir „Simplesurance“, kurių atstovai atvyko į Lietuvą pasidalinti savo žiniomis, patirtimis bei „INNO klubui“, „DPD Lietuva“, kurie pasveikino renginio dalyvius bei svečius žodžiais renginio metu!

   

  Konferencijos vaizdo įrašą galite rasti čia.

  Daugiau nuotraukų iš renginio galite rasti čia.

Skip to content