• Naujienos
 • Pirmasis rudens rūmų klubas – bendrovėje „Garlita“

  Pirmasis rudens rūmų klubas – bendrovėje „Garlita“

  Rugsėjo 30 d. po vasaros pertraukos rūmų nariai vėl pradėjo rinktis į tradicinius Rūmų klubo susitikimus, vykstančius kiekvieną mėnesį vis kitoje regiono įmonėje. Renginių metu visi pageidaujantieji bendruomenės nariai susipažįsta su įmonių istorija ir dabartimi, pasiekimais ir patirtimi.

  Pirmasis šio rudens klubo susitikimas įvyko vienoje pažangiausių ir garsiausių šalies trikotažo įmonių UAB „Garlita“. Tai per dvidešimt metų užaugintas sėkmingas šeimos verslas, prasidėjęs nuo „plyno lauko“ investicijos Garliavoje. Kauno rajone veikianti bendrovė, išgarsėjusi Lietuvoje, Baltijos šalyse, Europoje ir pasaulyje, gamina madingą moterišką bei vyrišką viršutinį ir apatinį trikotažą, kepures, šalikus, namų tekstilės gaminius (pagalves, antklodes, pledus, lininius rankšluosčius), megztas uniformas mokykloms, muitinei, armijai, policijai, ugniagesiams, kitoms karinėms struktūroms. Įmonės gaminami megztiniai armijai atitinka NATO standartus. Šie megztiniai yra įtraukti į jungtinį NATO katalogą (NATO MASTER CROSS REFERENCE LIST), o bendrovei suteiktas NATO komercinis kodas. UAB „Garlita“ taip pat rinkai teikia inovatyvius gaminius: antibakterinius, atsparius ugniai, pjūviams ir aštriems daiktams, purvui ir drėgmei, prakaitui, pagamintus iš verpalų, prisotintų vitaminu E, apsaugančius nuo vabzdžių, nuo UV spundulių poveikio ir kt.

  Bendrovės direktorius, kurio nuopelnai įvertinti rūmų sidabro „Darbo žvaigždės“ apdovanojimu, Juozas Martikaitis (2010 m. pripažintas Lietuvos metų vadovu ir gavęs apdovanojimą iš LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės) papasakojo apie įmonės istoriją, svarbiausius raidos etapus ir vertybes. Nuo 2010 m. bendrovėje įdiegta siuvimo sistema ETON, kuri padeda efektyviau planuoti darbą, padidinti produkcijos gamybos apimtis, sustiprinti kontrolę, kuri vykdoma kiekviename etape. Ši sistema sumažino administravimo ir valdymo kaštus iki 3 proc. Gamybos procesai yra visiškai kompiuterizuoti, nemažai investuojama į mokslinius tyrimus.

  Įmonė vykdo plėtrą tik iš savo lėšų, nesiskolindama iš bankų. Direktorius didžiuojasi, kad ne tik Garliavos, bet ir visos Anglijos ir Airijos mokyklų mokiniai dėvi Garliavoje pasiūtas uniformas. Tiesa, klubo dalyviai labai apgailestavo, kad niekur Lietuvoje nėra galimybės nusipirkti „Garlitos“ gaminių.

  Susitikimo metu rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis pasveikino būrį naujų narių. Tai UAB „Kėdainių laisvoji ekonominė zona“, UAB „Telesoftas“, UAB „GMQ Europe“, UAB „Vitakonsult“, UAB „BTT Group“ Kauno filialas, UAB“Pramoninės metalo konstrukcijos“, MB Eshoper“, UAB „Vydraga“.
Skip to content