• Naujienos
 • Pirmasis naujos sudėties Verslo tarybos posėdis

  Pirmasis naujos sudėties Verslo tarybos posėdis

  Spalio 6 d. Kauno miesto savivaldybėje pasirašyta bendradarbiavimo sutartis dėl naujos sudėties Verslo tarybos. Jos pirmininku išrinktas Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis.

  Bendradarbiavimo sutartį pasirašė Kauno meras Visvaldas Matijošaitis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas B. Žemaitis bei Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacijos vadovas Jonas Guzavičius.

  Verslo tarybą sudaro po penkis deleguotus atstovus iš kiekvienos sutarties šalies. Taryba sudaryta svarstyti miestui, verslininkams, pramonininkams svarbių klausimų, kurie bus sprendžiami kartą per mėnesį. Bendradarbiavimo sutartis pasirašyta ketverių metų laikotarpiui.

  Rūmų atstovai Verslo taryboje nesikeičia: Benjaminas Žemaitis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas, UAB „Novameta“ valdybos pirmininkas; Mečislovas Rondomanskas, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentas, UAB „Verslo draugai“ vadovas; Algimantas Stasys Anužis, Zigmantas Dargevičius, UAB „Liuks“ generalinis direktorius; Vytautas Šileikis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius.

  Verslo tarybos posėdžiai vyks trečiadieniais, likus 6 dienoms iki savivaldybės tarybos posėdžio. Verslininkai kviečiami aktyviai siūlyti klausimus Verslo tarybos darbotvarkėms.

  Pirmajame posėdyje buvo pasiūlyta kituose pasitarimuose svarstyti klausimą dėl leidimo prekiauti viešosiose Kauno vietose pensininkams ir ūkininkams (ne turguose), dėl apleistų teritorijų ir pastatų Kauno mieste, dėl nenaudojamų karinių teritorijų, dėl KTU parduodamų pastatų miesto centre likimo,dėl naujo futbolo maniežo Neries krantinėje ir daugiaaukščių garažų „Merkurijaus“ aikštelėje projekto, dėl savivaldybės organizuojamų viešųjų pirkimų. Lapkričio mėnesį siūloma verslininkams pristatyti S. Dariaus ir S. Girėno stadiono, lengvosios atletikos maniežo ir Sporto halės komplekso projektą.

  Verslo taryba yra patariamoji institucija, kurioje svarstomi su verslo aplinka, miesto ekonomine pažanga, strateginiu planavimu, verslo skatinimu, įvaizdžio kūrimu susiję klausimai.

  Analogiškos institucijos rūmų iniciatyva steigiamos ir kitose regiono savivaldybėse.

  Evaldo Virkečio nuotraukos


Skip to content