• Pirmasis marketingo vadovų klubo gimtadienis

  Pirmasis marketingo vadovų klubo gimtadienis

  Birželio mėnesį Marketingo vadovų klubo nariai šventė pirmąjį gimtadienį – lygiai prieš metus buvo įsteigtas šios srities specialistus vienijantis klubas.

  Susitikimo metu nariai dalijosi įspūdžiais apie praėjusius metus, buvo aptarti klubo susitikimai ir nuveikti darbai – bendradarbiavimas su LiMA (Lietuvos marketingo asociacija), Kauno miesto savivaldybės Kultūros skyriumi (rekomendacijos Kauno miesto ženklo vystymui ir žinomumo didinimui). Diskutuota apie būsimus susitikimus, aptartos galimos temos ir kviestiniai svečiai.

  Į klubo valdybos gretas prisijungė nauji nariai – UAB „Kauno buhalterijos centras“ marketingo projektų vadovė Kristina Šėžienė ir Kauno kolegijos viešųjų ryšių koordinatorė Aistė Veverskytė.

  Klubo pirmininkė, UAB „Baltic orthoservice“ marketingo vadovė Vilma Launikonienė ir klubo valdybos narė, rinkodaros ir komunikacijos specialistė Erna Krivickienė perrinktos antrai kadencijai. Naujoji valdyba žada aktyviau veikti ir „išplaukti“ į tarptautinius vandenis – ieškoti panašių klubų kaimyninėse šalyse ir užmegzti su jais bendradarbiavimą.

  Klubo nariai pakėlė taures už pirmuosius klubo metus, palinkėjo vieni kitiems gerų atostogų ir atsisveikino iki rugsėjo mėnesio susitikimo.

Skip to content