• Naujienos
 • Pirmasis Jonavos filialo bendruomenės metinis vakaras

  Pirmasis Jonavos filialo bendruomenės metinis vakaras

  Lapkričio 6-ąją į Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialo verslo bendruomenės vakarą pagerbti geriausių 2015 m. filialo verslininkų susirinko daugiau kaip 70 rajono verslo įmonių atstovų.

  Pirmajame metiniame filialo renginyje susirinkusius sveikino Kauno PPA rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis, filialo tarybos pirmininkas Alfonsas Meškauskas, Jonavos rajono savivaldybės vicemeras Eugenijus Sabutis.

  Renginys nebūtų įvykęs be renginio rėmėjų: šventės mecenato AB „Achema“, generalinio rėmėjo UAB „Baldai Jums“, rėmėjų UAB „Achempak“, UAB „Valditas“, UAB „Agrochema“, UAB „Jonavos paslaugos“, UAB „Jonavos vandenys“, UAB „Jonavos autobusai“, AB „Jonavos šilumos tinklai“. Saldžias dovanėles kiekvienam šventės dalyviui parengė „Dvaro konditerija“.

  Renginio metu buvo pagerbti geriausiais išrinkti Jonavos filialo verslininkai.

  „Metų mecenatu 2015“ pripažinta UAB „Subtilija“. Tai dvidešimtmetį skaičiuojanti įmonė, kuri per visą šį laiką plėtojo savo veiklą ir šiuo metu turi kuo pasigirti. Savo produkciją tiekia ne tik Lietuvos pirkėjui, bet ir į Latviją, Angliją. Šiais metais atidarytoje vyriškos aprangos parduotuvėje „Kostiumų namai“ nestinga elegancijos, karališkos kokybės ir gerų kainų, yra visko, ko reikia – nuo kostiumo iki peteliškės. UAB „Subtilija“ ne kartą dalyvavo ir labdaros akcijose. Apdovanojimas įteiktas įmonės direktorei Liudmilai Jasevičienei.

  „Metų inovacijų šaukliu 2015“ tapo uždaroji akcinė bendrovė „Agrochema“, veikianti rinkoje jau 17 metų. Per šį laiką bendrovė išsikovojo tvirtas pozicijas. Įmonė yra viena didžiausių šalies agroverslo bendrovių, aktyviai plečianti savo veiklą Baltijos šalyse. Rengdami strateginius planus, planuodami investicijas, įmonės darbuotojai siekia plėsti žemdirbiams siūlomų inovatyvių produktų ir technologijų gamą, darniai skambančią ekologinių reikalavimų kontekste. Įgyvendindami sumanymus glaudžiai bendradarbiauja su mokslo ir mokymo įstaigomis, remdami socialines iniciatyvas siekia augti kaip socialiai orientuota ir atsakinga bendrovė. Apdovanojimą atsiėmė technikos ir bendrųjų reikalų skyriaus viršininkas Giedrius Chamanskis.

  Trečioji nominacija „Metų bitė 2015“ atiteko jau 16 veiklos metų skaičiuojančiai UAB „Rivauta“. Įmonės šūkis – neįveikiamų darbų nėra, sėkmingos veiklos pagrindas – išskirtinis dėmesys klientui ir didžiulė patirtis. Įmonė nelieka abejinga socialinei veiklai bei remia įvairias socialines įstaigas ir organziacijas, bendrauja su profesinio rengimo įstaigomis. Įmonės kolektyvas dūzgia kaip bitės dėl naujų projektų gausos: nuo lapkričio 1 d. naujovė įmonėje – padangų ,,viešbutis‘‘. Greitu laiku planuojama įrengti lengvųjų ir sunkiojo transporto automobilių savitarnos plovyklą, teikti automobilių nuomos paslaugas. Apdovanojimas įteiktas įmonės direktoriui Ramūnui Plukui.

  Versle nesvetimos sąvokos „įmonės misija“, „vizija“, „tikslai“, „vertybės“, „strategijos“ ir pan. Tad renginio dalyviai buvo pakviesti atlikti užduotį, kurią abstrakčiai galima pavadinti vizijų rašymu.

  Visos idėjos buvo surinktos ir saugiai patalpintos į archyvą. „Kitąmet susirinkus į Jonavos verslo bendruomenės vakarą vokus su vizijomis grąžinsime, kad galėtumėte įvertinti savo nuveiktus darbus“, – sakė renginio vedėja Kristina Jaskūnienė.

  Renginio svečius linksmino nuotaikinga koncertinė programa, vyko loterija – laimės šulinys. Pagrindinis renginio prizas – nakvynė bei vakarienė dviems Jonavos rajone įsikūrusiame restorane „Aušrinė“. Šį prizą įsteigė UAB „Vera bonus“. Svečius džiugino ir kiti prizai – skėčiai, pirties kepuraitės, marškinėliai, kuprinės, knygos, atributika su Jonavos miesto vaizdais.

  Šventinį tortą, puoštą Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų atributika, pjaustė bei svečius vaišino renginio šeimininkai – A.Meškauskas bei B. Žemaitis.Skip to content