• Naujienos
 • Per rūmus – verslo kelionė į Portugaliją

  Per rūmus – verslo kelionė į Portugaliją

  Rūmų bendruomenės narė Raminta Pasiukevičienė spalio 19–21 d. dalyvavo vyno gamintojams bei importuotojams skirtame verslo kontaktų renginyje Portugalijoje.

  „Į Portugaliją vykau ketvirtą kartą. Porą kartų esu atostogavusi, kartą su klientais keliavome po vynuogynus ir vynines, na, o šį kartą išvykau į verslo kelionę.

  Dalyvavimas NERVIR Vila Real regioninės asociacijos organizuojamame renginyje, į kurį buvau pakviesta Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų dėka, man buvo didžiulė profesinė patirtis. Čia atvyko 32 vyno verslo atstovai iš Kanados, JAV, Šveicarijos, Vokietijos, Danijos, Švedijos, Suomijos, Kinijos, Japonijos, Rusijos ir kitų pasaulio šalių“ , – įspūdžiais dalijasi Raminta.

  Vasaros pabaigoje rūmai gavo informaciją iš partnerių apie organizuojamą verslo kontaktų renginį, kurio kelionės ir apgyvendinimo išlaidas padengia patys organizatoriai. Pasidalinome šia informacija su ilgamete rūmų nare Raminta. „Nuoširdžiai džiaugiamės, jog ji pasinaudojo puikia galimybe užmegzti naujų kontaktų“, -– sako rūmų Tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus vadovė Agnė Jaraitė.

  Raminta pasakoja, jog verslo susitikimus tiek su dideliais vyno gamintojų atstovais, tiek su mažais vyndariais lydėjo jaukus, betarpiškas ir nuoširdus bendravimas. „Jų dėka dar labiau patobulėjau savo srityje, pasisėmiau daugiau žinių mano organizuojamoms vyno pamokoms ir idėjų kelionėms,“ – džiaugiasi rūmų narė.

  Anot jos, didžiausia patirtis buvo bendravimas su įvairiausių kultūrų žmonėmis , kurie daugelį metų dirba vyno versle. „Rodos, per keturias dienas apkeliavau visą pasaulį. Buvo labai įdomu sužinoti, kuo kvėpuoja ilgamečiai somelje, vyno importuotojai ir pardavėjai skiringose šalyse. Ir žinote, tuo pačiu, kuo ir mes Lietuvoje. Žinoma, ekonominė situacija diktuoja tam tikras galimybes, tačiau džiaugiuosi galėjusi nustebinti didelių ir galingų šalių atstovus pristatydama, kaip vyno kultūra auga mūsų mažytėje šalyje. Vynas – ne alkoholis. Vynas – istorija ir kultūra!“– sako Raminta.

  Kauno PPA rūmai nuolat gauna įvairios naudingos informacijos iš užsienio partnerių bei dalijasi ja su nariais pagal jų interesus, veiklos sritis. Naujienų užsienio šalyse apžvalga
  bei tarptautiniai renginiai
  skelbiami ir rūmų svetainėje.Skip to content