• Naujienos
 • Penktojo rūmų gimtadienio „Chamberiada“: pergalės džiaugsmo pakako visiems

  Penktojo rūmų gimtadienio „Chamberiada“: pergalės džiaugsmo pakako visiems

  Birželio18-ąją Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenė jau penktą kartą paminėjo rūmų įkūrimo dieną. Keturis kartus nariai rinkosi kaimo turizmo sodybose, o pernai Kauno valstybiniame muzikiniame teatre vyko ypatingos, jubiliejinės rūmų 90-mečio iškilmės.

  Šiemet bendruomenė sugrįžo ten, kur gimtadienis buvo švenčiamas ir 2014-aisiais – į Jonavos miškų tankmėje įsikūrusią sodybą „Kaimas Kryžkelėje“.

  Artėjant vasaros olimpinėms žaidynėms, šauniosios Kristina ir Laura iš Jonavos kultūros centro perkėlė olimpinę dvasią ir nuotaiką į šventės metu vykusią „Chamberiadą“, o komandos atstovavo skirtinguose pasaulio žemynuose esančioms valstybėms: nuo Lietuvos iki Zimbabvės, nuo Vokietijos iki Brazilijos, nuo Turkijos iki Indijos.

  Ir jau nuo pat dalyvių „sveikatą“ (ir fantaziją) tikrinusio medicinos punkto, nuo jaudinančios šventės ugnies perdavimo iš rankų į rankas ceremonijos, nuo „Brazilijos“ kapitono Eugenijaus sušoktos lambados atidarymo metu ir „Lietuvos“ komandos žygio aplink stadioną „Bitute pilkoji“ ritmu iki „Chamberiados“ aukso, sidabro ir bronzos medalių, arbūzų prizų, „Daumantų LT“ skonio meistrų padažų rinkinių ar „Bitės Lietuva“ dovanotos planšetės vienam iš linksmiausių šventės dalyvių Tomui – puiki nuotaika ir uždegantis azartas nepaliko nei vaikų, nei solidžių bendrovių vadovų. Jie pyko, išgyveno dėl pamesto vandens balionėlio ar grakščiai neperšokto kelmelio taip, tarsi būtų žlugusi kokia reikšminga jų verslo sutartis…

  Šventėje buvo bendruomenės narių, dalyvavusių visuose rūmų gimtadieniuose gamtoje, pavyzdžiui, UAB „Sanveda“ šeima net su trijų kartų atstovais ar Tomas Pivoras iš „TUV Uolektis“, arba „SDG“ su tradiciškai visuomet gausiausia komanda…

  Medaliai medaliais, arbūzai arbūzais, bet ko jau ko, o pergalės džiaugsmo pakako visiems ir šventėje, ir dar parsivežti namo. Kurie buvo ir ypač kurie nebuvo – pasidairykite šventės nuotaiką geriausiai atspindinčioje nuotraukų galerijoje.

  Šventės fotogalerija (I)

  Šventės fotogalerija (II)

Skip to content