• Naujienos
 • Penktadienio kava aktyvioje bendrystėje

  Penktadienio kava aktyvioje bendrystėje

  Paskutinį rugsėjo penktadienį kontaktų rytas vyko naujose rūmų patalpose Vytauto pr. 29. Bendruomenės nariai susitikimo metu konkrečiais pavyzdžiais parodė, kaip spartesnis Jūsų ir Jūsų verslo augimas gali vykti aktyvioje bendrystėje.

  UAB „AŠA“ direktorė Živilė Vaitkūnienė puikiai atsiliepė apie viešbučio „Best Western“ suteiktas išskirtines paslaugas, atsižvelgiant į rūmų nario ir jo svečių pageidavimus. Bendrovės svečiai liko itin patenkinti viešbučio suteiktomis paslaugomis ir ketina čia nuolat apsistoti atvykę į Kauną. Taip nariai stiprina partnerystę, puoselėja tarpusavio pasitikėjimą, progresyviai kartu žengia į priekį.

  UAB „Medicinos bankas“ direktorius Rimantas Kluonis pasinaudojo advokatų profesinės bendrijos „Magnusson ir partneriai“ teikiamomis teisinėmis konsultacijomis ir pasidžiaugė, jog buvo suteikta kvalifikuota paslauga.

  Rūmų bendruomenės nariai kontaktų ryto metu dalijosi teigiamais atsiliepimais apie AB „Liteksas“ gaminių ilgaamžiškumą. AB DNB bankas Vidurio regiono vadovė Roma Noreikienė kalbėjo apie „DNB“ ir „Nordea“ jungtinį banką „Luminor“, kurio pavadinimas vienija dvi esmines jungtinio banko stiprybes. Pirmoji pavadinimo dalis perteikia prekės ženklo pažadą sukurti geresnę rytdieną. „Lumin“ tai lotyniško žodžio šaknis, reiškianti šviesą. Antroji pavadinimo dalis „nor“ simbolizuoja organizacijos šaknis ir Šiaurės šalių bankų padėtą pagrindą.

  Penktadienio ryto kavos susitikimais vyksta kiekvieną penktadienį nuo 8.30 val iki 10 val. Kuo daugiau Jūsų – tuo daugiau galimybių veikti aktyvioje bendrystėje.

  Atkreipiame rūmų narių dėmesį, kad K. Donelaičio g. likusiose patalpose ir toliau išduodami prekių kilmės sertifikatai ir tvirtinamas dokumentų autentiškumas, salėje gali vykti klubų renginiai ir pan.

Skip to content