• Pasodinkime ąžuolą

  Pasodinkime ąžuolą

  Kviečiame dalyvauti jau penktus metus organizuojamoje Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų akcijoje „Pasodinkime ąžuolą“.

  Iš viso per penkerius metus Kalniečių parke bus pasodinta 90 naujų ąžuolų, kurie simbolizuos 2015-ųjų birželį minėtą rūmų įkūrimo Lietuvoje 90-metį.

  Pirmieji ąžuolai šioje vietoje verslo bendruomenės iniciatyva buvo pasodinti 2011-aisiais, minint rūmų atkūrimo 20-metį. Kasmet prie iniciatyvos jungėsi vis daugiau įmonių, rūmų klubų ir aktyvių bendruomenės narių.

  Naujas verslo ąžuolynas – dovana Kaunui. Jis įprasmina ir stiprina rūmų bendruomeniškumą bei yra pavyzdys kauniečiams puoselėti žaliąsias miesto zonas.

  Dalyvauti iniciatyvoje šiemet ypatingai kviečiame narius, kurie 2015-aisiais mini svarbias veiklos sukaktis, taip pat rūmų klubų atstovus ir visus, palaikančius šią idėją, dalyvauti tęsiant gražią tradiciją.

  Ąžuolai bus sodinami 2015 m. lapkričio 3 d., antradienį, 14 val. Kalniečių parke (įėjimas į parką iš S. Žukausko gatvės).

  Medžių sodinimo akcijoje talkins Dubravos eksperimentinės mokomosios miškų urėdijos medelyno specialistai. Po darbų vaišinsimės arbata ir kareiviška koše, kurią paruoš Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro moksleiviai.

  Vieno sodinamo ąžuolo kaina – 33 EUR.

  Norinčius dalyvauti prašome registruotis el. paštu irma.taparauskiene@chamber.lt
  arba tel. (8 37) 22 92 12.
Skip to content