• Naujienos
 • Paskelbti ,,Sukurta Marijampolėje 2023“ konkurso nugalėtojai

  Lapkričio 10 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialo organizuotoje Verslo dienos minėjimo šventėje, ,,Metų žvilgsnis“ apdovanojimų ceremonijos metu tai pat buvo paskelbti ir konkurso ,,Sukurta Marijampolėje 2023“ laureatai, kuriems buvo įteikti ,,Įkvėpimo katinai“.

  Marijampolės miesto skirtingose vietose puikuojasi 7 skirtingų kačių skulptūros, vienos iš jų miniatiūra – ,,Įkvėpimo katinas“ jau antrus metus iš eilės yra įteikiama konkurso ,,Sukurta Marijampolėje“ laureatams. Šis simbolis pasirinktas neatsitiktinai, mat tikima, jog „Įkvėpimo katinas“ laureatams suteiks dar daugiau kūrybinio įkvėpimo, naujų idėjų darbams bei motyvacijos veikti.

  Šiemet konkursas sulaukė 12-os paraiškų, o konkurso organizatorius ir vertinimo komisiją džiugino jų įvairovė. Šiais metais konkursui buvo siūlomi ne tik sukurti produktai bet ir paslaugos. Remiantis nustatytais vertinimo kriterijais speciali komisija iš gausaus kandidatų sąrašo išskyrė kaip išskirtinius ir įsimintinus laureatus:

  • Gidė Jurgita;
  • UAB „Agrofertis“;
  • UAB „CIE LT Forge“.

   

  Gidė Jurgita, buvo apdovanota už savo vedamas autorines ekskursijas Marijampolėje „Pažinkite gatvės meną Marijampolėje“, „Romantiška Marijampolė“, „Sūduvos sostinės perlai“. Gidė Jurgita džiaugėsi, kad buvo pastebėta, kad Marijampolės savivaldybės administracija mato jos indėlį į miesto populiarinimą, na o gauti ,,Įkvėpimo katiną“ yra simboliška esant gidei. Taip pat Jurgita džiaugėsi, kad yra tarp garbingų verslininkų ir didžių verslų.

  Antrasis ,,Įkvėpimo katinas“ atiteko KPPAR nariui UAB ,,Agrofertis“. Įmonė ,,Agrofertis“ prekiauja sodo ir daržo, vejų, įvairių rūšių dekoratyvinių augalų ir gėlių trąšomis. Produktai „Fertis“ išsiskiria tuo, kad vienoje granulėje, be chloro ir nitratų, yra visų augalams reikalingų medžiagų – azoto (N), fosforo (P), kalio (K) ir įvairių mikroelementų. Tačiau be prekybos teikia ir fasavimo paslaugą – visų birių ir skystų produktų (išskyrus maisto) fasavimo paslauga, už kurią ir buvo apdovanoti.

  Stambių įmonių kategorijoje šiemet apdovanojimas atiteko UAB „CIE LT FORGE“. Nors konkursas ,,Sukurta Marijampolėje“ vyksta tik antrus metus, tačiau sulaukia didžiausių Marijampolėje veikiančių įmonių dėmesio ir kasmet vyksta nuožmi diskusija, kas gi visgi vertesni būti apdovanotais.

  „CIE LT FORGE“ – šiuolaikiška metalo apdirbimo įmonė, kuri specializuojasi automobilių komponentų, reikalaujančių specialaus gamybos proceso ir aukštos kokybės apdirbimo, gamyboje.

  UAB ,,CIE LT FORGE“ buvo apdovanoti už inovaciją gamyboje tai – kalimo įranga gaminimui sukabinimo disko,  skirto vilkiko greičių dėžei.

Skip to content