• Naujienos
 • Paskelbti laureatai konkurso „Sukurta Kauno mieste 2022“

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Kauno miesto savivaldybei atstovaujančia VŠĮ „Kaunas IN“ skelbė konkursą „Sukurta Kauno mieste 2022”, kuriame dalyvauti ir teikti paraiškas – gaminio ar paslaugos aprašymus kvietė visas Kauno miesto įmones.

  Šis konkursas rengiamas nuo 2018 m., jo tikslas – skatinti Kauno mieste veikiančias įmones kurti inovatyvius, aukštos kokybės ir draugiškus aplinkai produktus, kurie galėtų lygiaverčiai konkuruoti Lietuvos ir užsienio rinkose.

  Siekiant suteikti galimybę visoms įmonėms dalyvauti ir laimėti konkursą, įmonės buvo vertinamos suskirsčius į tris  grupes pagal įmonių dydžius, nugalėtojai nustatyti kiekvienoje grupėje.

  Šiais metais konkurse dalyvavo 9 įmonės, pateikti produktai ar pristatytos paslaugos turėjo atitikti išskirtinumo, kokybės, inovatyvumo, ekologiškumo, draugiškumo aplinkai, konkurencingumo, taip pat pasiekimų ir įvertinimų kriterijus.

  Gaminius bei paslaugas vertino komisija, sudaryta iš Kauno miesto savivaldybės, VŠĮ „Kaunas IN“, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei Karaliaus Mindaugo profesinio rengimo centro atstovų, pagal produkto išskirtinumo, kokybės, pasiekimų ir įvertinimų, draugiškumo aplinkai ir konkurencingumo kriterijus.

  Jau penktą kartą organizuojamo konkurso „Sukurta Kauno mieste 2022“ laureatais tapo:

  Labai mažų įmonių kategorijoje (darbuotojų skaičius nuo 1 iki 9) pirmoji vieta atiteko UAB „Vendiplas“  už  gaminį „Povandeninės gylį mažinančios baseino platformos“.

  Mažų įmonių kategorijoje (darbuotojų skaičius nuo 10 iki 49) pagrindiniu prizu įvertinta UAB „ACALA Group“ už gaminį „ACALA Premium Kombucha“.

  Vidutinių ir stambių įmonių grupėje (darbuotojų skaičius nuo 50 iki 250) laureatu tapo UAB „Serfas“ – už gaminius „Bazalto pluošto kompozito konsolės vėdinamiems fasadams Aloon Thermo.

  „Sukurta Kauno mieste 2022“ laureatai bus apdovanoti Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų organizuojamo renginio metu, apie kurį įmonių – laimėtojų atstovai bus informuoti iš anksto.

Skip to content