• Paskelbtas kvietimas kandidatuoti į „Švedijos verslo apdovanojimus 2017“

  Paskelbtas kvietimas kandidatuoti į „Švedijos verslo apdovanojimus 2017“

  Jau 12-tus metus organizuojami „Švedijos verslo apdovanojimai“ kviečia įmones, organizacijas ir asmenis kandidatuoti į tris nominacijas: „Jaunojo metų verslininko“, „Už tvarią plėtrą“ ir „Metų technologinės inovacijos“.

  „Jaunojo metų verslininko“ prizas, kurį įsteigė advokatų kontora „Ellex Valiunas“, atiteks puikios reputacijos, novatoriškam verslininkui už įkvepiantį verslo vystymo pavyzdį.

  „Tvarios plėtros“ apdovanojimas, įsteigtas UAB „AJ produktai“, atiteks darniai besivystančiai bendrovei už 2012–2017 m. pasiektus teigiamus veiklos rezultatus, apyvartos augimą, indėlį į aplinkos ir socialinį tvarumą bei vadovavimąsi skaidraus verslo, pagarbos žmogui, visuomenei ir gamtai principais.

  „Metų technologinės inovacijos“ prizu, įsteigtu Švedijos ambasados Lietuvoje, bus apdovanota įmonė ar organizacija už išskirtinę technologinę inovaciją, susijusią su šios įmonės ar organizacijos veikla.

  Į apdovanojimus galite kandidatuoti patys, nominuoti savo partnerius ar bet kurią kitą Lietuvoje veikiančią įmonę ar asmenį, kuris, Jūsų nuomone, yra vertas apdovanojimo.

  Užpildytas nominacijų anketas siųsti el. paštu awards@business-sweden.se
  iki
  rugsėjo 24 d.

  Apdovanojimų finalistai paaiškės spalio pradžioje, o nugalėtojai bus paskelbti iškilmingos ceremonijos metu Vaidilos teatre lapkričio 8 d.

  Platesnė informacija čia
  .

  SustainableGrowth_SwBA2017_LT.DOCX
  YoungEnterpreneur_SwBA2017_LT.DOCX
  TechnologicalInnovation_SwBA2017_LT.DOCX

Skip to content