• Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Kalugos rūmais

    Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Kalugos rūmais

    Lapkričio 21-24 d. Lietuvoje lankėsi Rusijos Federacijos Kalugos srities delegacija. Vizito dienomis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis ir Kalugos prekybos ir pramonės rūmų prezidentė Tatjana Rozanova pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

    Sutartyje numatoma bendradarbiauti plėtojant prekybinius ir ekonominius ryšius tarp Lietuvos ir Rusijos Federacijos, grindžiant juos ilgalaike perspektyva ir lygiateisiškumo, partnerystės, abipusės naudos ir abipusių interesų principais. Bus keičiamasi abiem pusėms aktualia informacija, ekonominių projektų rengimo, bendradarbiavimo su valstybinės valdžios institucijomis ir kita patirtimi. Tiek Kauno, tiek Kalugos rūmai organizuos dalykinius kontaktus, parodas, konferencijas, kurie supažindins su partnerių ekonomikos ir eksporto galimybėmis, skatins smulkiojo ir vidutinio verslo bendradarbiavimą.

    Šių metų pirmajį pusmetį Kalugos srities užsienio prekybos apyvarta su Lietuvos Respublika sudarė 40 mln. JAV dolerių. Palyginti su praėjusių metų atitinkamu laikotarpiu, ji išaugo 1,6 karto. Importas sudarė 38,95 mln., eksportas – 1,09 mln. JAV dolerių. Kalugos srityje nėra lietuviško kapitalo investicijų.

Skip to content