• Naujienos
 • Pasaulinėje parodoje Milane – inovacijų prizas lietuvių gaminiui

  Pasaulinėje parodoje Milane – inovacijų prizas lietuvių gaminiui

  Tarptautinėje inovacijų erdvėje Lietuvos vardas nuskamba vis dažniau. Lietuvių pasiekimai farmacijos, biotechnologijų ir informacinių technologijų srityse pasaulyje jau gerai žinomi, tačiau ne tik šiose srityse sulaukiame pelnyto tarptautinio pripažinimo. Didžiausioje pasaulyje profesionalios virtuvės įrangos parodoje „HOST 2015“ Milane lietuvių sukurtas (UAB „Novameta“) reguliuojamo aukščio maisto paruošimo stalas „ERGOBLOK“ susilaukė išankstinio organizatorių įvertinimo ir buvo apdovanotas inovacijų prizu „SMART Label 2015“. Tai svarus laimėjimas, nes parodoje dalyvauja net 2038 įmonės, o inovacijų prizas įteiktas tik 63 gamintojams.

  Profesionalios virtuvės įrangos gamyklos UAB „Novameta“ direktorius Mindaugas Jonuškis teigia, kad inovacijos yra viena svarbiausių sėkmingos įmonės veiklos sąlygų šiuolaikiniame versle. „Sukūrėme naujos kartos reguliuojamo aukščio stalą, kuris pasižymi ergonomiškumu, kompaktišku dizainu ir įrangos išdėstymo galimybe pagal individualius poreikius. Čia svarbų vaidmenį atlieka aukščio reguliavimo funkcija, suteikianti galimybę ruošti maistą optimaliausiame darbastalio aukštyje, o tai gerina darbo efektyvumą bei mažina darbuotojų nuovargį. Įrangos išdėstymas šiuose staluose yra kiekvieną kartą pritaikomas pagal individualius virtuvės poreikius. Stale integruojama neutrali, šildoma ir šaldoma įrangos, o tai jau naujos kartos inovatyvus sprendimas“ – pripažintą gaminį pristato įmonės direktorius. Pasaulinė paroda išskirtinė savo dalyvių skaičiumi – dalyvauja 2038 įmonės, o inovacijų prizas buvo suteiktas tik 63 įmonėms.

  Parodos „HOST 2015“ metu (spalio 23-27 dienomis) stalas bus eksponuojamas atskiroje erdvėje – „Inovacijų galerijoje“ – kartu su didžiausių ir garsiausių pasaulyje HoReCa įrangos gamintojų inovacijomis. Be šio gaminio įmonė pristatys ir kitą savo modernią produkciją – modulinius stalus, šaldymo ir šildymo prietaisus, maisto išdavimo linijų įrangą, gaminius barams ir kt.

  Šiemet pasaulinėje „HOST 2015“ parodoje didžiausias dėmesys skiriamas aukštai kokybei, ergonomikai, išskirtinio dizaino sprendimams bei inovacijų realizavimui. Lietuvių gaminiui suteiktas „SMART Label 2015“ ženklas – svarbus tarptautinis pripažinimas. Tokie laimėjimai prisideda prie Lietuvos inovatyvumo lygio augimo ir šalies vardo garsinimo pasaulinėje rinkoje.
Skip to content