• JAV parodoje „TechDay New York“ prisistatė 7 Lietuvos įmonės ir startuoliai

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai vykdydami projektą „Grupinis kūrybinių industrijų produkcijos pristatymas užsienio rinkoms“ organizavo lietuviškų IT įmonių parodą Jungtinėse Amerikos Valstijose, Niujorke. Renginys „TechDay New York“ yra startuolių ir technologinių įmonių paroda ir konferencija. Joje savo produktus, inovatyvius sprendimus ir ekosistemos paslaugas pristato technologinės įmonės iš viso pasaulio.

  „TechDay“ (https://techdayhq.com/new-york) yra itin aukšto lygio technologijų renginys. Per 10 metų šioje technologijų konferencijoje jau dalyvavo 10000 startuolių, apie 250000 investuotojų, inžinierių, eksportuotojų ir kitų technologijų bendruomenės dalyvių iš įvairių šalių. Tarp konferencijos rėmėjų yra tokie vardai kaip Amazon, WeWork, Columbia Business School ir kt.

  Šiais metais „TechDay New York“ renginyje Lietuvos vardą garsino ir  7 Lietuvos įmonės ir startuoliai, kuriantys dirbtinio intelekto, technologijų, platformų SAAS sprendimus, taip pat pristatė savo veiklą ir paslaugas.

  Įmonių atstovai taip pat susitiko su Generaliniu konsulu Niujorke Vaclovu Šalkausku ir aptarė ateities technologijų plėtrą ir Lietuvos bei JAV bendradarbiavimo galimybes IT sektoriuje.

   

  ****

  Dalyvavimas parodoje „TechDay“ remiamas Europos Sąjungos lėšomis.

   

Skip to content