• Parodoje „Mokymasis studijos karjera 2013“ – Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla

  Parodoje „Mokymasis studijos karjera 2013“ – Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla

  Vasario 7-9 d., kaip ir kasmet, „Litexpo“ parodų ir kongresų centre rengiama paroda „Mokymasis studijos karjera 2013“. Parodoje, kurioje buvo pristatytos aukštojo mokslo galimybės Lietuvoje bei studijos užsienyje, taip pat vyko renginiai, skirti profesiniam mokymui pristatyti. „Ypač džiugu, kad šiemet ypatingas dėmesys skiriamas profesiniam mokymui, kuris renkantis profesiją vis dar neturi tokio svorio, koks jam iš tiesų priklauso. Galima pasidžiaugti, kad toks požiūris, nors ir lėtai, bet užtikrintai keičiasi“, – kalbėjo Ministras Pirmininkas, pabrėžęs, jog darbo rinka aiškiai rodo didelį aukštos kvalifikacijos profesinio mokymo absolventų poreikį.

  Šioje parodoje dalyvavo ir Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklos vadovai ir mokiniai. Savo ekspozicijoje jie demonstravo dviejų specialybių gamybos procesus: vizualinės reklamos gamintojo ir floristo specialybių darbo procesą.

  Kaip išsiskirti iš kitų profesinių mokyklų, ką pasiūlyti stojantiesiems ir kaip pritraukti potencialius mokinius, kaip paskatinti rinktis mokyklą ir siūlomas specialybių programas? Kauniečiai informacijos pateikimui ir parodos lankytojų dėmesiui pasirinko žaismingumo ir išskirtinumo principą. Tai pasiteisino, kūrybiškai pristatant mokinių darbus ir įvaizdį.

  Parodoje mokyklai atstovavo direktorė Sniega Marčiukaitienė, profesinio mokymo skyrių vedėjos Vilija Bujanauskienė ir Lina Stunžėnienė, profesijos mokytojai ir 29 įvairių specialybių mokiniai.

  RŽ inf.

Skip to content