• Naujienos
 • Paroda „MOKYMASIS. STUDIJOS. KARJERA 2013“

  Paroda „MOKYMASIS. STUDIJOS. KARJERA 2013“

  Maloniai kviečiame apsilankyti svarbiausiame švietimo renginyje – tarptautinėje parodoje „Mokymasis studijos karjera 2013„, kuri vyks vasario 7-9 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“. Parodą organizuoja LR švietimo ir mokslo ministerija ir Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“.

  Tarptautinėje žinių ir išsilavinimo parodoje „STUDIJOS 2013″ dalyvaus rekordiškai daug – net 190 universitetų, kolegijų, profesinio mokymo centrų ir verslo mokyklų iš 14 pasaulio šalių – Lietuvos, Australijos, Danijos, Didžiosios Britanijos, Estijos, JAV, Kanados, Latvijos, Lenkijos, Olandijos, Prancūzijos, Rusijos, Šveicarijos, Vokietijos.

  Per tris dienas bus surengta daugiau nei 100 renginių apie karjeros planavimą, verslumo ugdymą, studijas Lietuvoje ir užsienyje, studijų kokybę, tarptautinius egzaminus, asmenybės tobulėjimą ir kt. Renginių programa.

  Atsinaujinusi tarptautinė žinių ir išsilavinimo paroda užims tris tematines sales:

  5 salė – aukštasis mokslas Lietuvoje, studijų finansavimas

  4 salė – profesinis mokymas ir karjera Lietuvoje: daugiau nei 100 PROFESIJŲ GYVAI

  3 salė – studijos užsienyje, kalbų kursai. IDĖJŲ INKUBATORIUS. Sėkmės mokyklos „Verslumo dirbtuvės“.

  2013 metų parodos akcentas – jaunimo verslumo skatinimas. Esame įsitikinę, kad apie verslo valdymą turėtų būti kalbama jau mokykloje. Moksleiviai visada turi daug kūrybingumo ir idėjų, kurios yra labai vertingos verslui. Tik reikia žinoti kelius, kaip tas idėjas įgyvendinti. Parodoje kalbėsime apie tai, kaip svarbu tikėti savo idėja, kaip ją pristatyti, kaip tapti „sėkmingu“, kokias turėti asmenines savybes ir kompetencijas, reikalingas šiandieniniam verslui, pasakosime kaip siekti finansinės nepriklausomybės, supažindinsime su bendraamžiais, kurie verslą pradėjo mokyklos suole, mokysime išsikelti ateities tikslus ir planuoti karjerą.

  Oficialus parodos atidarymas vyks 2013 metų vasario 7 d. 11 val. konferencijų salėje 5.1. (II aukštas, įėjimas iš 5 salės ekspozicijos).

Skip to content