• Pagerbti už socialinę atsakomybę

  Pagerbti už socialinę atsakomybę

  Vilniuje surengtame baigiamajame Jungtinių Tautų vystymo programos projekto „VARTAI: socialinės ir aplinkosauginės verslo inovacijos“ renginyje pristatyti ir apdovanoti įmonių socialinės atsakomybės lyderiai regionuose. Iš viso įteikti aštuoni apdovanojimai.

  Marijampolės regione įmonių socialinės atsakomybės lyderis – ARVI įmonių grupė, kuriai apdovanojimas skirtas už indėlį sprendžiant regiono jaunimo nedarbo problemas bei verslo partnerių įtraukimą ir skatinimą tobulėti įmonių socialinės atsakomybės srityje.

  Atsiimant apdovanojimą įmonės atstovė Vaida Kelerytė sakė, kad socialinė atsakomybė yra ARVI įmonių grupės verslo modelis. Grupės veiklą apibūdina kiekviena įmonė, turėdama savitą aplinkosauginį ir socialinį modelį, pavyzdžiui, „Europa Royale Marijampole“ viešbutis prisijungęs prie „žaliojo rakto“ programos, „Arvi kalakutai“ skatina sveikesnį požiūrį į gyvenimą, o visos grupės įmonės, kartu, nuosekliai viena kitą papildydamos ir efektyviai bendradarbiaudamos, kuria stabilaus gamtai ir žmogui atsakingo verslo modelį.

  „ARVI įmonių grupė kartu su Marijampolės savivaldybe yra įsteigusi pelno nesiekiančią organizaciją VšĮ „Sveikatingumo idėjos“, siekiame skatinti Marijampolės regiono jaunimo užimtumą, įgyvendiname kultūrinius, sporto ir socialinius projektus, kurių dėka siekiame, kad žmonės norėtų likti ir gyventi šiame mieste“, – sakė personalo projektų vadovė V. Kelerytė.

  Renginyje už socialinės atsakomybės principus savo veikloje (aplinkosauginių problemų sprendimą) taip pat pažymėtas kitas rūmų narys – AB „Lifosa“.

Skip to content