• Naujienos
 • Pagerbti pirmojo konkurso „Sukurta Kauno rajone“ nugalėtojai

  Pagerbti pirmojo konkurso „Sukurta Kauno rajone“ nugalėtojai

  Šiemet pirmą kartą surengtas Kauno PPA rūmų ir Kauno rajono savivaldybės konkursas „Sukurta Kauno rajone“. Savo gaminius ir paslaugas konkurso komisijai pristatė devynios rajono įmonės.

  Įvertinus balais pagal kiekvieną konkurso kriterijų, pirmąją vietą užėmė UAB „Hoptrans“ paslauga „Intelektuali logistika su 20000 klientų visame pasaulyje“, antrąją – UAB „Paslaugos žemdirbiams“ gaminys šaltalankių džemas „Vertas“, trečiąją – UAB „Garlita“ megztinis, atsparus vandeniui, dėmėms bei išgarinantis drėgmę ir palaikantis kūno temperatūrą.

  Nugalėtojai buvo pagerbti gruodžio 11 d. Raudondvario menų inkubatoriuje, o prizus jiems įteikė rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis ir Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas.

  Konkurso laimėtojo UAB „Hoptrans“ paslauga „Intelektuali logistika su 20000 klientų visame pasaulyje“ – tai yra „Intermodalinis traukinys „Hoptrans Italy Expres“, pirmas novatoriškas logistinis projektas (pirmasis šaudyklinis traukinys), sujungiantis Baltijos jūros regioną ir pietinę Europos dalį – Italiją. Projekto metu panaudojami Šeštokų geležinkelio stoties infrastruktūra ir krovos pajėgumai, sujungiamos plačioji (1520 mm) ir siauroji (europinė 1435 mm) geležinklio vėžės, teikiamos kompleksinės paslaugos. Piadenos intermodaliniame terminale Italijoje akcentuojamas krovinio pristatymas „nuo durų iki durų“ tiek Rytų Europoje, NVS šalyse, tiek Vakarų Europoje.

  Kompleksinių paslaugų teikimo grandinės dėka konteinerinio traukinio operatorė „Hoptrans“ įmonių grupė užtikrina saugų, greitą ir sklandų krovinių pristatymą į galutinę paskirties vietą. Pirmasis traukinio sąstatas iš Šeštokjų geležinkelio stoties pajudėjo 2015 m. balandžio 14 d.

  Šaudyklinių traukinių maršrutas: konteinerinis traukinys Kinija-Kaunas; aviacinis tiltas Kinija-Kaunas (šiemet įmonė aptarnavo 82 lėktuvus, nusileidusius su kroviniais į Kauno oro uostą); dalinių krovinių konsolidacija Bergamo oro uoste, Bergamo ir Frankfurto oro uostų sujungimas, krovinių dekonsolidacija Kauno oro uoste; Čekijos pašto vežimas į Baltarusiją, Lietuvą, Lenkiją; Čekijos avialinijų antžeminis pervežimas pagal oro transporto važtaraštį.

  Diegiant kiekvieną iš šių paslaugų buvo panaudoti unikalūs ir inovatyvūs sprendimai, kurie leido organizuoti efektyvią paslaugų grandinę bei užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę.

  Bendrovė 2013 m. buvo pripažinta didžiausiu geležinkelio operatoriumi, 2015 m. rugsėjį apdovanota kaip įmonė, padariusi didžiausią verslo plėtrą Kauno rajone.

  „Hoptrans“ įmonių grupė – vienintelė įmonė Lietuvoje, kurianti unikalius sprendimus transportavimo rinkoje ir galinti konkuruoti pasaulyje.

  Konkurso diplomais pažymėtos dar dvi įmonės: Babtuose įsikūrusi UAB „Paslaugos žemdirbiams“ už gaminamą visiškai natūralų šaltalankių džemą „Vertas“ ir UAB „Garlita“ už vandeniui ir dėmėms atsparų, drėgmę išgarinantį, kūno temperatūrą palaikantį megztinį.
Skip to content