• „Padėkos ženklas” – AB „Achema“ generaliniam direktoriui

  „Padėkos ženklas” - AB „Achema“ generaliniam direktoriui

  AB „Achema“ generaliniam direktoriui Ramūnui Miliauskui įteiktas garbingas Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimas – „Padėkos ženklas“.

  Autorinis dizainerio Tito Simanonio sukurtas auksuotas medalis iš žalvario ir tampako, dengtas galvanine nikelio danga, skiriamas siekiant skatinti ir pažymėti Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų sistemoje dalyvaujančius asmenis, pripažįstant ir įvertinant jų ypatingus nuopelnus.

  Pasak Kauno PPAR generalinės direktorės Olgos Grigienės, jau daugiau kaip ketverius metus „Achemai“ vadovaujančiam Ramūnui Miliauskui apdovanojimas skirtas už indėlį į krašto pramonės vystymąsi, aktyvų dalyvavimą verslo bendruomenės veikloje bei už socialinės atsakomybės įmonėje puoselėjimą.

  „Dirbdamas kasdienį darbą apie įvertinimą net negalvoji. Žinoma, kai tenka susidurti su įvairiomis situacijomis, spręsti sudėtingas verslo problemas, tai grįžtamasis ryšys, verslo bendruomenės pripažinimas yra tikrai malonus dėmesys,“ – sakė AB „Achema“ generalinis direktorius Ramūnas Miliauskas.

Skip to content