• Naujienos
 • Padėkos „Daumantų“ darbuotojams, gurmaniškas baroko muzikos ir trimačio vaizdo šou – publikai

  Padėkos „Daumantų“ darbuotojams

  Įsižiebia šviesos, prapliumpa lietus, šokteli ugnies liežuviai ir pradeda siausti vėjas, lydimas baroko muzikos genijaus Antonio Vivaldi melodijų. Tokiais specialiaisiais efektais, sukurtais naujausiomis 3D technologijomis, garsėja čekų projektas „Vivaldianno“. Balandžio 15 d. su naujausia programa „Veidrodžių miestas“ jis pirmą kartą atvyko ir į Lietuvą, Kauno „Žalgirio“ areną.

  Unikalų muzikos ir vaizdų šou lietuviams pristatė „Daumantų“ pagardų gamintojas, švenčiantis 25-erių metų jubiliejų.

  Į Kauno „Žalgirio“ arenos Amfiteatre vykusią iškilmingą šventę atvyko daugiau nei 400 kviestinių svečių.

  Šventės metu buvo pagerbti nusipelnę įmonės specialistai. Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko padėkos įteiktos visiems trims bendrovės akcininkams – Sauliui Grinkevičiui, Robertui Neimontui ir Romanui Seliavai, taip pat vyriausiajai buhalterei Emilijai Blandienei – už begalinį atsakingumą valdant „Daumantai LT“ finansus, nepailstančiam ir jau daugiau kaip 20 metų darbui ir kūrybai nuo atsidavusiam „Daumantų“ skonio meistrui, įmonės technologui inovacijoms ir kokybei Algiui Kairiui – už inovatyvų ir kūrybišką požiūrį į paprastus ir svarbius dalykus.

  Ūkio ministras Evaldas Gustas padėkas įteikė cecho operatorei Vilmai Nefaitei už nepaprastą kruopštumą, padažų mišinio virėjui Arūnui Cikanavičiui – už dalykišką optimizmą kasdieniniuose darbuose, pamainos meistrui Arvydui Štuikiui – už drąsą tobulėti, lojalumą ir žingsnį į priekį.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis ir generalinis direktorius Vytautas Šileikis „Darbo žvaigždės“ medaliu apdovanojo bendrovės akcininką, technikos direktorių Romaną Seliavą.

  Renginyje pagerbti ir kiti ilgamečiai įmonės darbuotojai. Specialiu užsakymu iš aukščiausios prabos sidabro ir aukso Lietuvos monetų kalykloje nukaldintos 10, 15 ir 20 metų darbo sukaktis bendrovėje pažyminčios kolekcinės „Daumantų“ monetos. Iš viso už atsakingą, nuoseklų ir brandų darbą kartu apdovanota 17 „Daumantų“ pagardų gamintojų.

  „Minėdami savo 25 metų jubiliejų, publikai dovanojome gurmanišką šou, kurio pagrindiniai ingredientai – muzika, šviesos, projekcijos, efektai. Tai įkvepiantis reginys, kuris sužadina kone visus pojūčius. Taip, kaip juos sužadina mūsų skonio meistrų ir kulinarų jau kelis dešimtmečius kuriami netradiciniai, egzotiški ir kruopščiai pagaminti maisto pagardai, – sako Robertas Neimontas, „Daumantų“ vadovas. – Kiekvienas įvertinimas, apdovanojimas ir geras žodis apie mus bei mūsų produkcija įkvepia žengti toliau, tobulėti ir nuolat siekti naujų aukštumų. Ištikimus draugus, bičiulius, bendraminčius ir, svarbiausia, mūsų pagardų skanautojus sveikinome „Žalgirio“ arenoje, kur nemirtingos muzikos, modernių specialiųjų efektų ir geros nuotaikos šurmuly galėjome pasakyti „ačiū“ už visus 25 metus“.

  Koncerto metu muzikantai meistriškai sujungė, atrodytų, nesuderinamus dalykus – baroko muziką, šiuolaikinį skambesį, aukščiausios raiškos ekranus ir efektingas 3D projekcijas. „Vivaldianno“ projekto siela – žinomas Čekijos roko muzikantas ir kompozitorius Michal Dvořák, kuris prie vizionieriškos idėjos pakvietė prisijungti įvairių sričių menininkus. A. Vivaldi kūrybą lydėjo iš viso net keturiasdešimt muzikantų, šokėjų ir dainininkų.

  „Kai kelios dešimtys žmonių scenoje veikia kaip vienas – preciziškai, uždegančiai ir profesionaliai – nesistebėti tiesiog neįmanoma. Malonu, kad savo kelionių žemėlapyje menininkai išskyrė ir Lietuvą“, – džiaugiasi R. Neimontas.

  Kaune vykęs koncertas yra pasaulinio „Vivaldianno“ turo dalis. Talentingųjų menininkų pasirodymai driekasi per visą Europą.

  Beveik septynias valandas trukusio renginio programa buvo kruopščiai suplanuota. „Daumantų“ pagardų gamintojai savo svečius nuo šventės pradžios iki vėlyviausios DJ programos lydėjo per keturis metų laikus.

  Vido Černiausko nuotraukos

Skip to content