• Naujienos
 • Nuteistųjų integracija – galimybės Jūsų verslui

  Nuteistųjų integracija – galimybės Jūsų verslui

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovai susitiko su VĮ „Mūsų amatai“, Kalėjimų departamento ir pataisos įstaigų vadovais bei aptarė bendradarbiavimo galimybes.

  Plečiant bendradarbiavimą su įmonėmis, „Mūsų amatai“ pristatė nuteistųjų įdarbinimo tvarką ir sektorius, kuriuose šiuo metu dirba įmonė. Visiems dalyvavusiems buvo sudaryta galimybė apžiūrėti korpusinių baldų bei medienos apdirbimo gamybą Pravieniškių pataisos namų – atvirosios kolonijos teritorijoje esančiuose gamybos cechuose.

  VĮ „Mūsų amatai“ vykdo valstybės pavestas socialines funkcijas integruoti nuteistuosius į darbo rinką, suteikti jiems galimybę įgyti ir tobulinti profesinius įgūdžius. Įmonėje 2014 m. gamyboje vidutiniškai buvo įdarbinti beveik 1200 nuteistieji, o apyvarta per tris ketvirčius viršijo 15 mln. Lt. Įmonės tikslas – įdarbinti kuo daugiau nuteistųjų, siekti, kad darbas taptų prieinamas visiems norintiems dirbti nuteistiesiems. Nuteistieji įdarbinami atsižvelgiant į jų turimus profesinius įgūdžius, kuriuos siekiama išsaugoti bei ugdyti.

  VĮ „Mūsų amatai“, priklausomai nuo to, kuriame mieste yra padalinys, specializuojasi plastmasės, medienos ir metalo apdirbimo, elektros instaliacijos ir elektrotechnikos gaminių, siuvinių, betono, duonos gaminių, statybinių apkaustų, vyrių, ketaus ir spalvotųjų metalo liejinių, minkštų, korpusinių ir mokyklinių baldų, metalinių spintų ir stelažų gamyboje. Teikia skalbimo, medienos supjovimo ir džiovinimo, kompiuterių ir jų priedų surinkimo, miltelinio dažymo, tarinių maišų iš polipropileno siuvimo, automobilių kėbulų remonto, siuvimo bei liejimo paslaugas.

  Taip pat yra galimybė nuteistuosius priimti darbui Jūsų įmonėje, t.y. už pataisos namų teritorijos.

  VĮ „Mūsų amatai“ yra pasirengusi aptarti įvairias bendradarbiavimo formas: suteikti paslaugą savo gamybinėse bazėse, parduoti jau pagamintus produktus, pastatyti Jūsų gamybos įrangą pataisos namuose, su kuria nuteistieji galėtų gaminti produkciją ar įdarbinti nuteistuosius Jūsų įmonėje.

  Visais klausimais prašome kreiptis į:

  VĮ „Mūsų amatai“ atstovą Pravieniškių filialo l. e. direktoriaus pareigas Tomą Bliujų, Tel 8-346 56 224, mob. 8-652-22149, el. paštu tomas.bliujus@musuamatai.com
  arba administracija@musuamatai.com
  .

  Daugiau informacijos www.musuamatai.com


Skip to content