• Naujienos
 • NORDIA BAUBLYS & Partners“ – tarptautinės teisinių paslaugų bendrovės „Magnusson“ dalis

  NORDIA BAUBLYS & Partners“ - tarptautinės teisinių paslaugų bendrovės „Magnusson“ dalis

  Nuo 2013 m. gegužės mėn. 13 d. advokatų profesinė bendrija „NORDIA BAUBLYS Partners“ tapo tarptautinės teisinių paslaugų bendrovės „Magnusson“ dalimi.

  „Didžiuojamės, kad vienu geriausių Europoje pripažintas tarptautinis verslo advokatų kontorų tinklas „Magnusson“ partneriais Lietuvoje pasirinko mūsų komandą. Nuo šiol Jums galėsime pasiūlyti ne tik savo, bet tuo pačiu ir bene dviejų šimtų teisininkų, dirbančių dešimtyje Baltijos regiono šalių, kompetenciją bei žinias“. Būdama „Magnusson“ dalimi, mūsų komanda Lietuvoje ir toliau siūlys visą teisinių paslaugų spektrą – be kita ko stiprinsime savo, kaip verslo teisės specialistų, pozicijas ir teiksime paslaugas bendrovių susijungimų ir įsigijimų, bankininkystės ir finansų, ginčų sprendimo, nekilnojamojo turto, mokesčių, viešųjų pirkimų ir darbo teisės srityse. Įsiliedami į regiono lyderio gretas savo ruožtu tikimės ištyrinėti naujas galimybes užsienio šalių rinkose ir pasiūlyti visą spektrą tarptautinio verslo teisės paslaugų vykdantiems veiklą ar dirbantiems su partneriais Vokietijoje, Švedijoje, Suomijoje, Norvegijoje, Danijoje, Baltarusijoje, Rusijoje, Lenkijoje, Latvijoje bei Estijoje“, – skelbiama oficialiame pranešime.

  „Magnusson“ yra vienintelė teisinių paslaugų įmonė, siūlanti klientams nenutrūkstamas visapusiškas teisines paslaugas visose Baltijos jūros regiono šalių rinkose. 2012 metais „Magnusson“ Didžiojoje Britanijoje pripažinta geriausia Europos teisininkų firma, o 2011 m. pripažinta geriausia Skandinavijoje. Kelerius metus iš eilės „Magnusson“ yra reitinguojama bei rekomenduojama nepriklausomų Europos teisininkų rūmų (Chambers Europe), Pasaulio teisininkų rūmų (Global Chamber) ir prestižinio leidinio „Legal 500 EMEA“.

  Daugiau informacijos apie tarptautinę teisininkų bendrovę „Magnusson“ rasite oficialioje internetinėje svetainėje www.magnussonlaw.com

Skip to content