• Nominacija „Sėkmės žingsnis“ – UAB „Doni Tours“

    Šių metų sausio 20 d. Kauno PPAR narys, Prienų ir Birštono krašto laikraštis „Gyvenimas“ Birštono kultūros centre surengė tra­dicinę, jau dvidešimt penktąją, padėkos šventę, kurios metu pagerbė iškiliausius, nusipelniusius ir prasmingus darbus nuveikusius kraštiečius. Šventėje įvardyti ir apdovanoti žmonės, kurie gyvenimą supranta, kaip pareigą ir atsakomybę, kurie dalijasi gerumu su kitais, prisideda prie krašto gerovės kūrimo.

    Šiais metais „Sėkmės žingsnis“ nominacija įvertintas Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narys UAB „Doni tours“. Apdovanojimo statulėlė buvo įteikta įmonės įkūrėjui ir direktoriui Donatui Žiobai, kuris savo gimtinėje, Kleboniškyje, kur ir augo, įkūrė savo verslo įmonę, teikiančią pavežėjimo paslaugas, organizuojančią turistines keliones. Jau kelerius metus D. Žioba aktyviai dalyvauja ir KPPAR Prienų atstovybės veikloje, dalinasi programos „Narys – nariui“ pasiūlymais.

    Vakaro metu taip pat buvo pagerbti ir pasveikinti Prienų ir Birštono krašto „Metų žmogaus“ ir „Metų projekto“ nominacijos laureatai, įteiktos nominacijos už pilietiškumą, ūkininkavimo tradicijų tęstinumą, ryžtą kurti ateitį Lietuvoje, krašto istorijos įamžinimą, kultūros puoselėjamą, atsakingą socialinį darbą, už savo miesto vardo garsinimą, sportinius pasiekimus, įteiktos Metų mokinių no­minacijos.

    Kauno PPAR Prienų atstovybės verslo bendruomenės vardu sveikiname laureatus ir linkime sėkmės puoselėjant savo kraštą ir kuriant jo gerovę.

Skip to content