• Net 100 knygų

  Net 100 knygų

  Net 100 knygų pasklido į Kauno apskrities policijos mini bibliotekėles įgyvendinant akciją „Pasidalink knyga“. Besibaigiant šventiniam laikotarpiui, minint Trijų karalių dieną, UAB „Hegelmann Transporte“ atstovai į Kauno apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą atvyko su dovanomis ir taip prisidėjo prie vykdomos akcijos „Padovanok knygą“.

  „Didelę dalį dedikuotų vaikams knygų pirkome, kitą dalį mielai šiam kilniam tikslui padovanojo mūsų įmonės darbuotojai“, – teigiatransporto įmonės marketingo specialistė Agnė Ambrazevičienė. Šviečiamosios ir klasika tapusios knygos jau pristatytos į policijos bibliotelėles, esančias gydymo įstaigose bei kitose vietose.

  Tarptautinė Vokietijos kapitalo transporto bendrovė „Hegelmann Transporte“ prisideda prie iniciatyvų siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į saugumą keliuose. Tad ir šis projektas pasirinktas neatsitiktinai. Interaktyvi knyga „Eismas“, bei knygos „Nepamesk galvos“, „Kaip prisijaukinti traukinį“ dedikuotos skirtingo vaikų amžiaus grupėms. Viliamasi, kad jos padės jauniesiems bičiuliams lengviau suprasti įvairias situacijas, išlikti budriems, nesutrikti ir sveikiems sugrįžti į namus.

  Nuotraukose: Kauno apskrities policijos viršininkas Darius Žukauskas, jo pavaduotojas Darius Pliavga, Viešosios tvarkos valdybos viršininkas Remigijus Stukas ir UAB „Hegelmann Transporte“ atstovai – pardavimų vadovas Vytis Arlauskas ir marketingo specialistė Agnė Ambrazevičienė

  Nuotraukos Kauno apskr. VPK (Komunikacijos poskyrio vedėjos Odetos Vaitkevičienės)
Skip to content