• Naujienos
 • Naujos pažintys Verslo vadovų klube

  Naujos pažintys Verslo vadovų klube

  Rūmų Verslo vadovų klubą netrukus papildys beveik dvidešimt naujų narių. Neseniai įvykusiame išplėstiniame susirinkime jie pareiškė valią įsijungti į Rūmų klubą, kuriame verslo lyderiai sieks kelti savo kompetenciją įvairiose srityse, stiprinti verslo etiką ir kultūrą, kurti vadovams malonią ir naudingą bendravimo aplinką. Verslo vadovų klubas Rūmuose pradėjo veikti rugsėjo 13 d.

  „Ko reikia vadovui? Kad jo įmonė būtų konkurencinga ir sėkminga. Tai priklauso ir nuo paties vadovo bendrakultūrinių vertybių, kompetencijų, patirties ir netgi saugumo jausmo. O saugesnis esi, kai esi bendruomenėje“, – Rūmų Verslo vadovų klubo susitikime kalbėjo Rūmų generalinis direktorius dr. Vytautas Šileikis. – Klubas vekia Rūmų aplinkoje, narių tinkle, Rūmų infrastruktūroje, per atstovavimo misiją Jūsų pozicija gali pasiekti valdžios institucijas, o ko sieks klubo nariai – tai lems Jūsų saviugdos ir bendruomeniškumo interesai.“

  Šiuo metu klube suformuota 16 asmenų steigiamoji taryba, kurios pirmininku išrinktas konsultacinės firmos „Šėža ir partneriai“ vadovas Nerijus Šėža.

  „Įmonių vadovams tikrai trūksta platformos, kurioje jie galėtų vienytis ir bendrauti, diskutuoti tarpusavyje. Jokia aukštoji mokykla nerengia vadovų. Kur jiems pasisemti patirties? Iš knygų, savo klaidų, arba – bendraujant. Savo įmonėje, savo aplinkoje dažnai negali išsakyti abejonių ar kalbėti taip atvirai, kaip galėtum bendraudamas su kitais vadovais“, – pristatydamas klubo idėją ir tikslus, kalbėjo N. Šėža.

  Pagal klubo narių pageidavimus ir pasiūlymus bus organizuojami seminarai, mokymo sesijos, vidinės konsultacijos, rengiami susitikimai su specialistais ar įdomiais kitų sričių žmonėmis, keičiamasi patirtimi diskutuojant vadovams aktualiais klausimais, organizuojamas laisvalaikis.

  „Kas, jei ne mes? Mes , verslininkai, geriausiai pasiekiame tikslus. Kada, jei ne dabar?Negi lauksim, kol Lietuva išsivaikščios ir reikės išjungti šviesą? Kaip, jei ne kartu? Atskirai mes – šluotos ražai, o kartu – jėga“, – kalbėjo vienas iš klubo iniciatorių, steigiamosios tarybos vicepirmininkas, UAB „Informatikos ir ryšių technologijų centras“ direktorius Gintautas Žaliauskas.

  Verslo vadovų klubo svečias tą vakarą buvo „Danske banko“ Investavimo ir taupymo paslaugų departamento direktorius Darius Kuzmickas. „Ko tikėtis artimiausiu metu ir ko paprastai nesužinosite iš žiniasklaidos? Lėtesnis augimas ar antroji recesija?“ Tai tik dalis retorinių klausimų, tąsyk pateiktų verslo vadovams.

Skip to content