• Naujienos
 • Nauja „SDG“ grupės veikla: prekiaus automobiliais

  Nauja „SDG“ grupės veikla: prekiaus automobiliais

  „SDG“ įmonių grupė, vienijanti kelias darbų saugos ir mokymų bendroves, ėmėsi naujos verslo krypties. Rugsėjo 10 d. įmonių grupei priklausanti UAB „SDG motors“ atidarė prekybos naujais automobiliais saloną ir tapo įgaliotąja „Hyundai“ ir „Suzuki“ ženklų atstove Lietuvoje. UAB „SDG motors“ yra devintoji grupės įmonė.

  Salono atidarymo renginyje „SDG“ įmonių grupės prezidentas Eduardas Jasas pasakojo, kad sprendimą imtis naujos verslo krypties priėmė gana spontaniškai. Vieną dieną atvažiavęs į bendrovės „Autoaljansas“, kuri tuomet pardavinėjo ir teikė priežiūrą „SDG“ įmonių grupės automobiliams, remonto dirbtuves, jis sužinojo, kad bendrovė bankrutuoja. „Autoaljansas“ buvo ir įgaliotasis „Hyundai“ bei „Suzuki“ ženklų atstovas Lietuvoje.

  „Vien tik mes nupirkdavome gal 20 proc. jų parduodamų automobilių per metus ir vien mūsų automobiliais maždaug 25 proc. apkraunamas jų servisas. Buvome pagrindinis jų klientas,– sakė E. Jasas. – Kilo pragmatiškas klausimas, kam mokėti pinigus kažkam kitam, jei galime saviems. Taip pat suveikė ir socialinės atsakomybės jausmas – žinojome, kad darbuotojai dirbo nuoširdžiai ir profesionaliai, tad norėjome išsaugoti darbo vietas.“

  Bendrovė ėmė veikti tose pačiose patalpos Kaune, Uosio gatvėje, kur veikė ir „Autoaljansas“. Į „SDG motors“, kurioje dabar yra apie 20 specialistų, dirbti atėjo ir dalis „Autoaljanso“ darbuotojų.

  Derybos su oficialiu „Hyundai“ ir „Suzuki“ importuotoju į Baltijos šalis truko apie porą mėnesių. Užsitikrinus, kad bus suteikta oficiali teisė atstovauti automobilių gamintojams Lietuvoje, buvo įkurta automobilių prekyba užsiimsianti grupės įmonė „SDG motors“.

  Naujas „Hyundai“ ir „Suzuki“ atstovas perims ir buvusius „Autoaljanso“ klientus, taip pat imsis jų įsigytų automobilių priežiūros.

  „Perkame „Hyundai“ automobilius nuo 2004 m. ir per tą laiką nesusidūrėme su rimtesniu jų gedimu. Be to, realiai įsitikinome jų saugumu: įvykus kelioms avarijoms, žmonės smarkiau nenukentėjo“, – pabrėžė E. Jasas.

  „SDG motors“ salono atidarymo akimirkos

Skip to content