• Naujienos
 • „Nario naujoko“ diena: nuolat auganti Kauno verslo bendruomenė, naujų narių prisistatymai ir galimybės būnant KPPAR nariu

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenė gali pasidžiaugti pavasarį pasitinka sparčiu augimu. Rūmų narių gretas papildė 19 naujų narių. Naujus narius sveikiname prisijungus prie didžiausios, 923 narius vienijančios, Kauno ir Marijampolės regionų verslo bendruomenę telkiančios ir paslaugas verslui plėtojančios organizacijos.

  Kovo 14 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose (KPPAR) vyko pirmasis šiais metais renginys „Nario naujoko diena“, kurio metu ir prisistatė prie rūmų bendruomenės prisijungę nariai.

  Kauno PPA rūmų verslo bendruomenę pasveikino Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinė direktorė Olga Grigienė, ji pristatė Rūmuose vykdomas veiklas, už jas atsakingą administracijos komandą bei Rūmų teikiamų paslaugų naudą verslo augimui.

  Renginio metu įmonės pristatė savo verslo modelius, teikiamų paslaugų ir produktų asortimentą, pasidalino atrastomis sėkmės formulėmis, sektoriaus ir rinkos analizėmis šių dienų aktualijų kontekste, bei įžvalgomis apie verslo plėtrą.  Po visų prisistatymų rūmų komanda su nariais bendravo individualiai, atsakė į narių klausimus ir džiaugėsi sėkmingais naujų narių kontaktų mainais.

  Kviečiame susipažinti:

  UAB „Monada LT“

  Įmonės pagrindinė veikla – didmeninė prekyba medžio anglies produktais, žiebtuvėliais, dujomis, grilio uždegėjais bei gamyba pagal privačius prekinius ženklus.

  UAB „Magic Crafts“

  2016 metais įkurta įmonė valdo prekės ženklą „MagicLinen“. Pagrindinė veikla – namų tekstilės ir drabužių iš lino gamyba bei prekyba.

  IDV Juozas Kamenskas

  Juozas Kamenskas teikia fotografijos paslaugas verslui: verslo portretai, produktų nuotraukos, įvaizdinės nuotraukos, gamybos procesų, interjero ir pastatų fotografavimas.

  UAB „Isolita“

  Įmonės veikla – verslo valdymo konsultacijos, ISO kokybės vadybos sistemų diegimas ir priežiūra.

  UAB „Profesiniai kontaktai“

  Jobilla – skaitmeninės darbuotojų įdarbinimo paieškos internetinė platforma.

  MB „CBC Group“

  Logistikos ir distribucijos paslaugų įmonė, teikianti užsakymų surinkimo ir pristatymo paslaugas elektroninės prekybos verslui ir prekybos tinklų užsakymų surinkimo, pakavimo ir pervežimo paslaugas greito vartojimo prekių gamintojams.

  UAB „Korner group“

  Daugiau nei 16 metų veikianti uždaroji akcinė bendrovė užsiima įvairių matavimo prietaisų (termometrų, registratorių) prekyba ir patikra.

  MB „Vegasas“

  Mažosios bendrijos veikla – renginių organizavimas įmonėms bei privatiems asmenims su įvairaus formato Mafijos ir Pokerio žaidimais.

  UAB „Alpetas“

  Įmonė teikia laivų pirkimo, pardavimo, nuomos paslaugas.

  UAB „Simneka“

  Bendrovės veikla – negazuoto geriamo vandens gamyba ir išgavimas. Prekinis ženklas – „Tropospheric water“.

  UAB „Solvitex“

  Įmonė teikia įvairias verslo konsultavimo paslaugas. www.elevator.lt

  MB „Lutimas“

  Bendrovė užsiima maisto gamyba, tiekia maistą į namus bei biurus, taip pat teikia ir indų nuomos paslaugas.

  UAB „BIO PROJECTS“

  Įmonės veikla – darbo brėžinių parengimas, statybos objektų projekto vykdymo priežiūra, konstrukcijų dalies skaičiavimai, 3D modeliavimas.

  UAB „Eurofinansai“

  Buhalterijos paslaugų lyderiai – užtikrinantys patikimą, modernų buhalterijos vedimą: įmonių apskaitos tvarkymas, įmonių steigimas, pertvarkymas, teisinės įmonių reikalų paslaugos. Informuoja ir konsultuoja mokesčių/istatymų pasikeitimų klausimais.

  UAB „Oroventas“

  Įmonės veikla – vėdinimo ir kondicionavimo sistemų įrengimas įvairios paskirties patalpose: administracinės patalpos, gamybinės patalpos, sandėliai, maitinimo įstaigos, gyvenamieji namai.

  IDV Vilma Paplauskienė

  Atstovauja prekinį ženklą „Simple Beauty LAB“ – odos priežiūros priemonių prekyba bei veido, kūno procedūrų paslaugos.

  UAB „Miesto bitininkai“

  Bičių priežiūros paslaugos skatinant įmonių tvarumo strategiją ir atskaitomybę. Edukacijos apie bites ir medų komandai prie avilių arba jūsų aplinkoje.

  UAB „EVA paslaugos“

  Teikia buhalterines paslaugas: mokesčių, finansiniais ir verslo klausimais.

  UAB „Trukmė“

  Daugiau nei prieš 27 metus įkurta įmonė, užsiima didmenine ir mažmenine prekyba medžiagomis, skirtomis baldų gamybai.

Skip to content