• Naujienos
 • „Nario naujoko diena“: nuolat auganti Kauno verslo bendruomenė, naujų narių prisistatymai ir atsiveriančios galimybės būnant KPPAR nariu

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) bendruomenė gali pasidžiaugti nesustojančiu naujų narių skaičiaus augimu. Rūmų narių gretas papildo vis naujos įmonės – narės. Sveikiname naujai prisijungusiuosius prie didžiausios Kauno ir Marijampolės regionų verslo bendruomenę telkiančios ir paslaugas verslui plėtojančios organizacijos. Šiuo metu Kauno PPA rūmai vienija 806  įmones – nares.

  Balandžio 5d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vyko renginys „Nario naujoko diena“, kurio metu prisistatė šiais metais prie Kauno PPA rūmų bendruomenės prisijungę nariai. Naujus Rūmų bendruomenės narius pasveikino KPPAR generalinė direktorė Olga Grigienė, pristatė Rūmuose vykdomas veiklas, už jas atsakingą administracijos komandą, Rūmų teikiamų paslaugų naudą verslo augimui bei plačias galimybes įmonėms užmegzti naujus kontaktus tiek Kauno PP rūmų bendruomenėje, tiek tarptautinėse rinkose, dalyvaujant Rūmuose veikiančio Enterprise Europe Network Lietuva tinklaveikoje.

  „Nario naujoko diena“ renginio metu įmonės pristatė savo verslo modelius, teikiamų paslaugų ir produktų asortimentą, pasidalino atrastomis sėkmės formulėmis, įžvalgomis apie verslo plėtrą savo srities rinkose. Po visų prisistatymų KPPAR komanda su nariais bendravo individualiai, atsakė į narių klausimus ir džiaugėsi sėkmingais naujų narių kontaktų mainais.

  Kviečiame susipažinti:

  UAB „Uniconta LT“

  Tai moderni debesijos kompiuterija pagrįsta ERP sistema, kuri padeda stebėti finansus, atsargas, projektus, gamybą ir logistiką, ir padeda verslui tapti skaitmeniniu.

  MB „Kinesis klinika“

  Integracinės ir funkcinės (holistinės) medicinos klinika. Rytų ir vakarų medicinos ir sveikatinimo žinių, praktikos, metodikų bei pažangių technologijų integracija reabilitacijoje ir sveikatinime. Teikia paslaugas: išskirtinės diagnostikos, reabilitacijos ir sveikatinimo.

  UAB „Kaizen Projects“

  Daugiau nei 10 metų patirtį baldų gamyboje turinti įmonė įgyvendina projektus ne tik Lietuvoje, bet taip pat Baltijos šalyse ir visoje Europoje. Projektuoja ir gamina standartinius ir nestandartinius prekybinius baldus, vitrinas, komercinę įrangą su vizualine reklama. Įmonės klientai yra prekybos centrų tinklai, parduotuvės, vaistinės, švietimo įstaigos, kavinės, restoranai ir viešbučiai.

  UAB „Paladija“

  Įmonė, vienintelė Lietuvoje, siūlanti išskirtines sienų išorės ir vidaus apdailos fibrocementines plokštes, dailylentes. Plokštės yra atsparios atšiaurioms klimatinėms sąlygoms, ugniai (degumo klasė A), vandeniui, pelėsiui, smūgiams bei pasižymi puikia garso izoliacija. Plokštės atitinka aukščiausius Europoje keliamus reikalavimus. UAB „Paladija“ atstovauja didžiausius pasaulyje gamintojus – „Shera“, „Olar“ bei „Headerboard“.

  MB „Mfoto“

  Mažoji bendrija teikia fotografavimo paslaugas.

  UAB „Delikana“

  UAB „Delikana” – 2007-aisiais metais veiklą pradėjusi didmeninės prekybos įmonė. Per visus šiuos metus įsitvirtino rinkoje kaip patikimas, stabilus B2B partneris. Įmonės pagrindiniai klientai – maisto prekių prekybos centrai, maisto prekių parduotuvės, turgeliai, HoReCa. Savo klientus aptarnauja visoje Lietuvoje, taip pat prekybiniai ryšiai išplėtoti su kaimyninėmis šalimis Latvija ir Lenkija.

  UAB „Tojos“

  Prieš daugiau nei šešerius metus įkurta įmonė užsiima metalinių konstrukcijų ir kitų gaminių projektavimu nuo idėjos iki gamybinių brėžinių, ruošia techninius darbus, projektus plieno ir betono konstrukcijoms. Specializuojasi tiek statybinių konstrukcijų, tiek laiptų, turėklų, metalinių karkasų projektavimu ir prekyba.

  UAB „Aukštėja“

  Odontologijos paslaugas teikianti klinika, kurios vizitinė kortelė – neprilygstami rezultatai, klinikinė sėkmė, novatoriškumas bei ilgalaikės darbų garantijos. UAB „Aukštėja“ sukaupusi daugiau nei 25 metų patirtį, klinikoje dirbama tik su modernia “state of art” įranga ir svarbiausia – gydytojų specialistų komandinis darbas garantuoja geriausius ir ilgalaikius rezultatus kiekvienam pacientui.

  UAB „Lukminta“

  Tai atestuota įmonė, teikianti pastatų ūkio valdymo, administravimo, inžinierinių sistemų priežiūros paslaugas komercinėms, valstybės institucijoms, daugiabučių namų bendrijoms. Pagrindinis įmonės tikslas – kokybiškas paslaugų teikimas, apimantis pastatų avarinius ir skubius remonto inžineriniuose tinkluose darbus bei įprastą priežiūrą. Taip pat atlieka vertinimus ir gali pasiūlyti tinkamus sprendimus, atsižvelgdami į kliento poreikius ir pageidavimus. Darbus atlieka atestuoti darbuotojai. Taip pat teikia paslaugą – meistras į namus. Jei jūsų namams reikalingas elektrikas, santechnikas, šildymo specialistas, stalius ar meistras kitiems darbams, galite nedelsiant kreiptis telefonu, el. paštu ar kitomis ryšio priemonėmis. Darbus atlieka greitai, kokybiškai ir protingomis kainomis.

  MB „Skaitmeta“

  Veiklos dešimtmetį skaičiuojanti mažoji bendrija užsiima telekomunikacijų, vaizdo stebėjimo, apsaugos sistemomis ir jų kūrimu bei automatizacijos projektais, elektroninė prekyba.

  UAB „DJT“

  Prieš 20 metų įkurta krovinių gabenimo  paslaugas teikianti kompanija veža pilnus ir dalinius krovinius iš / į Europos ir Pabaltijo valstybes. Pagrindinės krovinių gabenimo kryptys: Lietuva – Latvija – Estija – vakaru Europos šalys. Dirba su visais transportų tipais, ( 92m3 tentai, 120m3 autotraukiniai, šaldytuvai, izotermos ir kt.), visais įvairiais, nestandartiniais kroviniais, bei visomis valstybėmis, į kurias gali prireikti pristatyti / išvežti krovinius.

  UAB „Audifina“

  Didžiausia lietuvišku vardu veikianti audito įmonė, daugiau kaip du dešimtmečius teikianti audito, apskaitos, mokesčių ir konsultacines paslaugas Lietuvoje vietos ir užsienio klientams. Turi per 1000 klientų iš daugiau nei 20 šalių, bendradarbiauja su tarptautiniais darbo užmokesčio ir mokestinių prievolių užtikrinimo paslaugų teikėjais.

  IDV Toma Janušaitė

  Profesionali fotografė Toma Janušaitė prekinio ženklo įkūrėja „TomaJfoto“, teikia fotografavimo paslaugas.

  MB „iProcess Consulting“

  Mažoji bendrija užsiima verslo procesų optimizavimu, verslo vystymo konsultacijomis, procesų valdymu, konsultuoja pardavimų auginimo klausimais.

Skip to content