• Naujienos
 • „Nario naujoko diena“: naujų narių prisistatymai, pažintys bei užmegzti nauji kontaktai

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) bendruomenė gali pasidžiaugti sparčiu augimu. Rūmų narių gretas papildo vis nauji nariai. Sveikiname naujai prisijungusiuosius prie didžiausios Kauno ir Marijampolės regionų verslo bendruomenę telkiančios ir paslaugas verslui plėtojančios organizacijos. Šiuo metu Kauno PPA rūmai vienija 800  įmonių – narių.

  Vasario 08 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose  vyko renginys „Nario naujoko diena“, kurio metu prisistatė šiais metais prie Kauno PPA rūmų bendruomenės prisijungę nariai. Naujus Rūmų bendruomenės narius pasveikino KPPAR generalinė direktorė Olga Grigienė, pristatė Rūmuose vykdomas veiklas, už jas atsakingą administracijos komandą, Rūmų teikiamų paslaugų naudą verslo augimui.

  Renginio metu įmonės pristatė savo verslo modelius, teikiamų paslaugų ir produktų asortimentą, pasidalino atrastomis sėkmės formulėmis, įžvalgomis apie verslo plėtrą savo srities rinkose. Po visų prisistatymų KPPAR komanda su nariais bendravo individualiai, atsakė į narių klausimus ir džiaugėsi sėkmingais naujų narių kontaktų mainais.

  Kviečiame susipažinti:

  MB „Metalforma“

  Daugiau nei 6 metus įmonė užsiima metalinių laiptų gamyba, taip pat pontoninių tiltų gamyba ir statyba, teikia lengvų perdangų įrengimo paslaugas.

  VŠĮ „Lietuvos Indonezijos verslo rūmai“

  Lietuvos Indonezijos verslo rūmai (LIVR) veikia kaip strateginė sąsaja tarp Lietuvos ir Indonezijos ekonomikų. LIVR atstovauja Lietuvos ir Indonezijos įmonių verslo interesams – nuo bendros rinkos analizės iki specifinių rinkos segmentų paieškos pagal kliento poreikį. Pagrindinė veikla – pagalba abiejų šalių įmonėms ieškant naujų investavimo galimybių bei užmegzti verslo ryšius, rasti tiekėjus bei pirkėjus.

  UAB „Inkodus“

  Lietuviško kapitalo į Europą orientuota informacinių technologijų įmonė, įkurta 2012 metais. Veiklą pradėjo kaip aukštos kokybės programavimo ir technologinius sprendimus teikianti įmonė. Visgi, atsižvelgę į klientų poreikius, šią kryptį pakoregavo ir šiuo metu turi subūrę aukščiausios kvalifikacijos IT profesionalus, teikia įmonėms dedikuotų komandų paslaugas.

  UAB „NT tarnyba“

  Įmonė teikia tarpininkavimo paslaugas nuomojant, perkant ar parduodant nekilnojamąjį turtą, užsiima dokumentų tvarkymu, banko paskolų derinimu bei investicijų klausimais.

  UAB „Agrodronas“

  Tai inovatyvi, automatinė purškimo technologija, skirta sodininkams, daržininkams, miškininkams. UAB „Agrodronas“ veikla apima prekybą agrodronais, jų priedais bei detalėmis, agrodronų servisą, pogarantinį servisą, gedimo identifikavimą, remontui reikalingų detalių pristatymą, profilaktiką, purškimo paslaugas: augalinių kultūrų purškimas, teritorijų dezinfekcija, uodų, erkių ir kitų parazitinių vabzdžių naikinimas bei mokymus, vartotojo supažindinimą su teisės aktais, agrodrono struktūra, priežiūra, valdymu, saugos reikalavimais.

  MB „IR buhalterija“

  Mažoji bendrija teikia buhalterinės apskaitos paslaugas.

  UAB „Sinergijos projektai“

  Įmonė konsultuoja ir tarpininkauja priduodant namą ar pastatą Valstybinei teritorijų planavimo ir statybos inspekcijai ar ekspertams. Taip pat teikia konsultacines paslaugas namo įsigijimo bei jo auditavimo klausimais.

  MB „FINSET EU“

  Mažoji Bendrija „FINSET EU“ – nepriklausomas PVM ir akcizų grąžinimo iš Europos Sąjungos ir Jungtinės Karalystės paslaugos tiekėjas transporto įmonėms (kuro kortelės, konsultacijos).

  MB „Toka Food“

  Tai aukščiausios kokybės mėsos bei maisto produktų prekybos įmonė, vykdanti veiklą Europos rinkoje tiekianti mėsą bei mėsos produktus: gamintojams, distributoriams bei viešbučiams ir restoranams.

  MB „Grilių centras“

  MB „Grilių centras” vykdo didmeninę ir mažmeninę prekybą griliais bei griliavimo priedais, įranga, aksesuarais. Tai – didžiausia ir seniausiai veikianti parduotuvė Lietuvoje. Šiuo metu savo asortimente – daugiau nei 700 prekių, skirtų patogiam, kokybiškam griliavimui tiek ir mėgėjui, tiek ir profesionalui.

  UAB „RT Inžinerija“

  Užsiima šildymo ir vandentiekio sistemų projektavimu, patalpų kondicionavimo bei vėdinimo (rekuperacinės sistemos), šilumos siurblių oras-vanduo įrengimais, vandens filtravimo sprendimais.

  IDV Jovita Simanavičienė

  Atstovauja šeimos įkurtą kaimo turizmo sodybą „Dobilynė“. Tai – privataus poilsio erdvė, veikianti ištisus metus, skirta jaukiam atitrūkimui nuo darbų rutinos bei miesto šurmulio.

Skip to content