• Nacionalinis konkursas “Inovacijų prizas 2014”

  VšĮ Lietuvos inovacijų centras ir Lietuvos pramonininkų konfederacija jau dešimtąjį kartą organizuoja pripažinimo sulaukusį nacionalinį konkursą „Inovacijų prizas“, kurį globoja Lietuvos Respublikos Ūkio ministerija. Konkurso tikslas – skatinti verslų mąstymą, technologinę plėtrą ir inovatyvumą.

  Kiekvienais metais konkursas sulaukia vis didesnio populiarumo. Konkurse dalyvauja tiek didžiosios šalies įmonės, jau spėjusios išgarsėti šalyje ir už jos ribų bei naujai besikuriančios įmonės dar tik siekiančios įsitvirtinti rinkoje. Konkursas kasmet sulaukia vidutiniškai tarp 70-80 paraiškų.

  Dalyvaudamos konkurse įmonės gauna objektyvų ir nepriklausomą savo inovatyvumo įvertinimą. Kaip rodo įmonių patirtis, apdovanojimas puiki rinkodaros priemonė prisistatant klientams, partneriams ir visuomenei.Šiais metais inovacijų prizai bus įteikti įmonėms už jų vykdytą inovacinę veiklą – „Inovatyvios įmonės“ kategorijoje ir už konkrečius produktus – „Inovatyvaus produkto“ kategorijoje.

  Konkurso sąlygos:

  • Konkurse gali dalyvauti tik verslo įmonės, registruotos Lietuvoje.

  • Įmonės, norinčios dalyvauti konkurse turi užpildyti paraiškos formą, kurią galima rasti Vertinimo kriterijų skiltyje.

  • Paraiškos priimamos iki 2014 m. lapkričio 12 d. 11:00 val. el. paštu: j.grazeviciene@lic.lt
   .

  Konkurso laimėtojai bus apdovanoti šių metų gruodžio mėnesį.

  Dalyvavimas konkurse – nemokamas.

  Dalyvių pateiktas paraiškas vertins nepriklausoma ekspertų komisija pagal iš anksto nustatytus kriterijus, kurie yra skelbiami konkurso interneto puslapyje. Kaip ir praėjusiais metais, konkurso paraiškų vertinime dalyvaus Europos verslo ir inovacijų tinklo (Enterprise Europe Network) ekspertai.Visa informacija puslaypje www.inovacijuprizas.lt

  Kontaktinis asmuo:Jolanta GraževičienėLietuvos inovacijų centrasTel.: +370 5 235 6116
  Mob. tel.: +370 611 10945

Skip to content