• Nacionalinis atsakingo verslo apdovanojimo konkursas

  Socialinės apsaugos ir darbo ministerija yra paskelbusi Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo konkursą, kurio metu bus išrinktos pažangiausios įmonės, 2017 m. nuveikusios daugiausiai darbų įmonių socialinės atsakomybės srityje ir labiausiai prisidėjusios prie socialinės atsakomybės principų plėtojimo verslo sektoriuje.

  NAVA konkurse gali dalyvauti ir būti apdovanotos įmonės. NAVA nominacijos: „Metų darbovietė“, „Metų bendruomeniškiausia įmonė“ ir „Metų aplinkosaugos įmonė“. Kiekviena iš NAVA nominacijų skirstoma į 3 kategorijas, atskirai apdovanojant: labai mažas, mažas ar vidutines įmones; dideles įmones; tarptautines įmones ar jų filialus / atstovybes, veikiančias Lietuvoje.

  Labiausiai pasižymėjusios įmonės pagerbiamos pagrindiniu apdovanojimu – „Socialiai atsakinga įmonė“. Šiais metais taip pat bus įteikti papildomi apdovanojimai už 2017 m. pasiekimus sukuriant darbo vietas vyresnio amžiaus žmonėms ir už veiklą, kuri padeda sugrąžinti išvykusius Lietuvos piliečius ir integruoti juos į darbo rinką.

  Įmonių paraiškas prašome pateikti DOC ir PDF formatais elektroniniu paštu adresu nava@socmin.lt iki 2018 m. spalio 5 dienos imtinai.

  Pernai du Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai pelnė Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimus – tai UAB „SDG“ ir UAB „Baldai Jums“.

  „SDG“ trečius metus iš eilės Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose pelnė Bendruomeniškiausios įmonės vardą. Nominacijoje „Metų darbovietė 2016“ apdovanota UAB „Baldai Jums“ už sprendimus, kuriais tinkamai įvertinama darbuotojų sukuriama pridėtinė vertė ne tik verslui.

  Dokumentas_2018 09 06

Skip to content