• Naujienos
 • Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimai -– UAB „SDG“

  Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimai -– UAB „SDG“

  Gruodžio 1 d. viešbutyje „Best Western Vilnius“ vyko Nacionalinis įmonių socialinės atsakomybės forumas ir Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo už 2014 metų pasiekimus ceremonija.

  Labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių kategorijoje „Metų bendruomeniškiausia įmone 2014“ tapo konsultacijų bendrovė „SDG“. Apdovanojimas skirtas už reikšmingas iniciatyvas ir darbus, kurie sulaukia pasekėjų už šalies ribų. Taip pat „SDG“ buvo apdovanota sertifikatais „Metų darbovietė 2014“ už atsakingą požiūrį į darbuotojų skatinimo ir motyvavimo sistemos suformavimą ir objektyvų vertinimą ir „Metų aplinkosaugos įmonė 2014“ už kompleksinį aplinkai draugišką sprendimų taikymą bei aplinkosauginio švietimo projekto Kauno mieste įgyvendinimą.

  Nacionalinis atsakingo verslo apdovanojimas – tai kasmetinė valstybės institucijų iniciatyva Lietuvoje, kuria siekiama didinti žinomumą apie įmonių socialinės atsakomybės naudą verslui, valstybei ir kiekvienam individui bei skatinti šalies įmones diegti socialinės atsakomybės principus savo veikloje.

  Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo konkursą organizuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kartu su Ūkio bei Aplinkos ministerijomis bei socialiniais partneriais. Apdovanojimai vyko jau aštuntą kartą.

  Komisija įvertino 2014 m. Lietuvos įmonių socialinės atsakomybės veiklas ir įmonėms įteikė „Metų darbovietės 2014“, „Metų bendruomeniškiausios įmonės 2014“, „Metų aplinkosaugos įmonės 2014“, „Metų sportiškiausios įmonės“ ir „Socialiai atsakingos įmonės 2014“ apdovanojimus už 2014 m. pasiekimus, gražias iniciatyvas, įgyvendintus projektus socialinės atsakomybės srityje.


Skip to content