• Moterys versle. Popietė su Laura Normantiene ir Ekaterina Buldakova

  Moterys versle. Popietė su Laura Normantiene ir Ekaterina Buldakova

  Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centras kviečia į renginį „Moteris versle“. Tai renginys apie moteris – apie jų sėkmės istorijas, ryžtą, atsidavimą savo darbui ir šeimai. Susitikimo tikslas – nugalėti vyraujančius stereotipus ir įkvėpti moteris nebijoti siekti karjeros, kurti savo verslą.

  Šiais metais džiaugiamės galėdamos pristatyti dvi jaunas, veiklias moteris, kurios suvienijusios savo jėgas ir idėjas įkūrė bene daugiausiai populiarumo sulaukiantį desertų butiką „Sugamour“. Išpuoselėta ir kruopščiai apgalvota desertinė aplinka, savo išvaizda ir skoniu stebinantys desertai jau spėjo užsitarnauti smaližių svajonių vietos vardą tarp sostinės gyventojų.

  Šiandien desertų butikas „Sugamour“ slopina ir Kauno bei Kauno rajono smaližių geidulius. Duris Kauno „Akropolyje“ atvėręs desertų butikas stebina rafinuotumu dvelkiančia aplinka, kur susitinka meilė, saldumas bei tikra prancūziška elegancija.

  Lapkričio 4 d. 16 val. Raudondvario dvare šios dvi nuostabios moterys pristatys savo sėkmės istoriją – nuo idėjos iki ateities planų. Atvirai ir su meile.

  Būtina išankstinė registracija e. paštu info@verslo-info.lt arba tel. 8 67265948.

Skip to content