• Naujienos
 • „Metų žvilgsnis“ Marijampolėje: pagerbti šauniausieji

  „Metų žvilgsnis“ Marijampolėje: pagerbti šauniausieji

  Lapkričio 3 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialas dešimtą kartą pakvietė regiono verslininkus, valdžios atstovus, akademinę bendruomenę į profesinės verslo dienos šventę „Metų žvilgsnis 2016“. Kasmetinio renginio idėja – stiprinti Marijampolės regiono verslo bendruomenę, skatinti ekonominį ir socialinį verslumą, sudarant palankias sąlygas jauno žmogaus saviraiškai, realizacijai ir vertingam gyvenimui.

  Sveikindamas šventinio renginio dalyvius rūmų Marijampolės filialo tarybos pirmininkas Kęstutis Svitojus pasidžiaugė švente, tapusia tradicija. Prie sveikinimų ir linkėjimų prisijungė Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos generalinis direktorius Rimantas Šidlauskas, Kauno PPA rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis, susisiekimo viceministras Algis Žvaliauskas. Taip pat šventėje dalyvavo kraštietis daugkartinis Europos čempionas, pasaulio čempionato prizininkas bei RIO olimpinių žaidynių bronzos laimėtojas Aurimas Didžbalis.

  Nors renginys ir šventinis, jame buvo dalijamasi įdomiomis ir vertingomis žiniomis. Swedbank vyresnioji ekonomistė Vaiva Šečkutė pristatė ekonomikos apžvalgą ir 2017-2018 m. prognozes bei tendencijas. LR Užsienio reikalų ministerijos Išorinių ekonominių santykių departamento direktoriaus pavaduotoja Lina Viltrakienė atskleidė ES prekybos politikos ir Transatlantinės prekybos ir investicijų partnerystės subtilybes bei daug dėmesio skyrė šios partnerystės naudai. Taip pat buvo užsiminta apie ES ir Kanados bendradarbiavimo sutartį bei galimus jos iššūkius, naujas galimybes.

  Šiemetinis renginys buvo gausus apdovanojimų, pranešimų ir muzikinių akimirkų. Rūmų Marijampolės filialo įsteigtomis „Metų žvilgsnis 2016″nominacijomis buvo apdovanota: Kalvarijos savivaldybės įmonė UAB „Rimedis“ – už sėkmingo verslo iniciatyvą ir socialinę atsakomybę; Kazlų Rūdos savivaldybės nominacija įteikta amatininkui batsiuviui Jonui Šipui – už senųjų amatų tęstinumą ir jų tradicijų puoselėjimą; Šakių savivaldybės įmonei UAB „Audrokesta“ – už inovatyvių gamybos procesų taikymą kuriant naujas darbo vietas; Vilkaviškio savivaldybėje buvo pasidžiaugta UAB „Svaro gaminiai“ sėkme ir įteiktas apdovanojimas už jaunatvišką veržlumą plėtojant verslą. Marijampolės savivaldybėje apdovanotos dvi įmonės. UAB „Ipukis“ – už sėkmingą verslumą ir kryptingą verslo plėtrą, Vyto Marozo įmonė „Kolibris“ – už tai kad yra maži, bet labai reikalingi.

  Marijampolės filiale veikia ir šiemet 5 metų sukaktį mini Sūduvos buhalterių klubas. Padėkos raštais už iniciatyvumą, kūrybingumą ir bendravimą apdovanotos Sūduvos buhalterių klubo narės Danguolė Šidlauskienė (UAB „Sinkroteksas“), Danguolė Vienažindienė (UAB Marijampolės AATC),Violeta Mačenskienė, Diana Grockienė ir Loreta Bražinskienė (VĮ Marijampolės miškų urėdija).

  Marijampolės filialo pastatas atnaujino savo išorę – už tai dėkota Marijampolės savivaldybei. Pastato remonto darbus atliko UAB „MantingaFood“, kuriai įteikta nominacija už indėlį prisidedant prie rūmų įvaizdžio kūrimo.

  Filialas dėkingas renginio rėmėjams Marijampolės savivaldybei, UAB „Mantinga“, UAB „Marijampolės pieno konservai“, UAB „AC Transport“, UAB „Adampolis“, partneriui Swedbank ir informaciniams rėmėjams: “ Miesto laikraštis“, UAB“ Suvalkietis“, Sūduvos gidas.lt bei Regionų naujienoms.

Skip to content