• Naujienos
 • „Metų žvilgsnis 2015“ – Marijampolės verslo diena ir verslininkų šventė

  „Metų žvilgsnis 2015“ – Marijampolės verslo diena ir verslininkų šventė

  Spalio 29 d. Marijampolėje jau devintąjį kartą paminėta Verslo diena. Tai – tradicinis kasmetinis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialo organizuojamas renginys „Metų žvilgsnis 2015“, kuris penkių Marijampolės apskrities savivaldybių verslininkus šįkart subūrė pramogų centre „Adampolis“.

  Renginio dalyvius pasveikino KPPAR Marijampolės filialo tarybos pirmininkas, UAB „Mantinga“ generalinis direktorius Kęstutis Svitojus, rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis, socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė, praeityje keletą metų vadovausi Marijampolės filialui, LR Seimo narys Albinas Mitrulevičius, susisiekimo viceministras Algis Žvaliauskas. Kalbėjusieji pasidžiaugė, kad nepaisant sudėtingos geopolitinės situacijos ir gana sudėtingų ekonominių sąlygų apskrities verslininkai sugebėjo atremti iššūkius, persiorientuoti ir sėkmingai tęsti savo veiklą, planuoti perspektyvą. Pasidžiaugta ir tuo, kad ilgą laiką verslas ir valdžia, tarsi ėję kiekvienas atskirai, kas sau, pastaruoju metu suranda vis daugiau sąlyčio taškų, tampa partneriais, bendromis jėgomis sprendžia iškylančias problemas.

  Artimiausiomis verslo prognozėmis su Marijampolės apskrities verslininkais savo pranešime „Naujų rinkų paieška“ pasidalijo „Danske Bank“ analitikas Baltijos šalims Rokas Grajauskas, taip pat viešosios įstaigos „Versli Lietuva“ eksporto departamento direktorė Jurgita Butkevičienė.

  Kaip ir kasmet, kertinis renginio momentas – sėkmingiausiai šiemet dirbusių ir geriausių rezultatų pasiekusių verslo įmonių apdovanojimai. Jie šiemet įteikti UAB „Kalvarijos statyba“ (vadovas Darius Vasiliauskas, Kalvarijos savivaldybė), UAB „Jūrės medis“ (vadovas Donatas Veinšreideris, Kazlų Rūdos savivaldybė), UAB „Lukšių tekstilė (vadovė Rima Bendorienė, Šakių rajono savivaldybė), UAB „Art Glacio“ (vadovas Arūnas Simutis, Vilkaviškio rajono savivaldybė), taip pat Marijampolės savivaldybės verslo įmonėms UAB „Baldgama“ (vadovas Evaldas Burba) ir UAB „Kelranga“ (vadovas Algirdas Brazys).

  Dvi įmones – UAB „Žyraiva“ (vadovas Žydrūnas Naumavičius) ir „Sveikatingumo idėjos (vadovas Andriuas Jasinskis) padėkos raštais apdovanojo LR Seimo narys Albinas Mitrulevičius.

  Verslininkų sėkme džiaugėsi ir savivaldybių vadovai: apdovanotuosius pasveikino Kalvarijos ir Šalių rajonų savivaldybių, Marijampolės, Kalvarijos bei Kazlų rūdos savivaldybių merai, vicemerai, padalinių vadovai.

  Savo apdovanojimus geriausioms metų finansininkėms išdalijo ir Sūduvos buhalterių klubas. Jie įteikti Salomėjai Rakauskienei (UAB „Elektrifikacijos darbai“), Virginijai Rubinienei (UAB „Sumeda“), Astai Sagatauskienei (UAB Elektrifikacijos darbai“) ir Ilonai Grigaitienei (UAB „Ratainė“).

  Po oficialiosios dalies verslininkai ir vakaro svečiai dar apie porą valandų pabendravo neformaliai, o malonią vakaro nuotaiką padėjo palaikyti ir ansamblio „Cantare“ muzikantai.

  Rasa Kalniūtė,laikraštis „Suvalkietis“


Skip to content