• Naujienos
 • „Metų žvilgsnio“ nominacijos Marijampolėje

  „Metų žvilgsnio“ nominacijos Marijampolėje

  Lapkričio 5 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialas pakvietė Marijampolės regiono verslininkus, valdžios atstovus, akademinę bendruomenę į projekto „Metų žvilgsnis 2013“ baigiamąją konferenciją ir profesinės verslo dienos šventę. Kasmetinio renginio idėja – Marijampolės regiono verslo bendruomenės stiprinimas, socialinio dialogo, verslumo bei bendradarbiavimo skatinimas.

  Sveikindamas šventinio renginio dalyvius, Kauno PPA Rūmų Marijampolės filialo tarybos pirmininkas Kęstutis Svitojus pasidžiaugė šia švente, tapusia jau tradicija, nes labai svarbu stiprinti verslo bendruomenę, kalbėtis bei diskutuoti . Prie sveikinimų ir linkėjimų prisijungė Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentas Rimantas Stankevičius, Kauno PPA Rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis, meras Vidmantas Brazys, Seimo narys Albinas Mitrulevičius.

  Šventėje ne tik dalyvavo, pasveikino, bet ir užimtumo, darbo rinkos ir darbo santykių tendencijas Marijampolės apskrityje bei Užimtumo didinimo 2014-2020 programą aptarė LR socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė. Apie švietimo ir mokslo strategijas kalbėjo švietimo ir mokslo ministras prof. Dainius Pavalkis.

  Rūmų filialo direktorius Andrius Jasinskis pabrėžė, kad nors renginys ir šventinis, tačiau dalintis įdomiomis ir vertingomis žiniomis yra visada svarbu. Didelio susidomėjimo sulaukė Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidento Robertas Dargio išsakytos mintys.

  Šiemetinis renginys buvo gausus apdovanojimų, pranešimų ir muzikinių akimirkų. KPPA Rūmų Marijampolės filialo įsteigtomis „Metų žvilgsnis 2013“ nominacijomis už sėkmingą verslumo iniciatyvą ir socialinę atsakomybę buvo apdovanotos Marijampolės įmonės UAB „Mantinga“ ir UAB „Arvi Cukrus“, Kalvarijos savivaldybės – ŽŪB “ Šaltekšnis“, Vilkaviškio – UAB „Vilkasta“, Kazlų Rūdos – UAB „Swedwood Kazlų Rūda“, Šakių – UAB „Gulbelė“. Už sveikatos stiprinimą ir ugdymą pagerbtas Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, už svarų indėlį tobulinant profesinio švietimo ir verslo bendradarbiavimą bei miesto įvaizdžio puoselėjimą –Marijampolės profesinio rengimo centras.

  Seimo narys Albinas Mitrulevičius apdovanojo UAB „Vidara“ už kultūros paveldo objektų išsaugojimą, vykdant statinių tvarkomuosius statybos darbus, UAB „Statybos ritmas“ – už indėlį į savivaldybės infrastruktūrą ir viešųjų erdvių tvarkymą, už sėkmingą verslo vystymą – UAB „Kegisa“, UAB „Statranga“, UAB „Sumeda“.

  KPPA Rūmų Marijampolės filiale jau treti metai veikia Sūduvos buhalterių klubas. „Mes augame, stiprėjame. Ne tik žodžiai „debetas, kreditas, turtas ir įsipareigojimai“ šildo mus, bet ir tikslas – suburti bendrų interesų turinčius žmones aktyviai veiklai, skatinti tarpusavio bendradarbiavimą. Tai būdas apjungti šios srities bendruomenės interesus, gilinti šios srities asmenų darbinę ir asmeninę patirtį per bendras diskusijas, intelektinius susibūrimus ir aktyvias veiklas.

  Padėkos raštais už iniciatyvumą, kūrybingumą ir bendravimą apdovanotos Sūduvos buhalterių klubo narės Raimonda Senkaitienė ( UAB „Marijampolės švara“), Virginija Giliuvienė (VšĮ Marijampolės kolegija), Vaida Smailienė (IĮ „Uglė“), Aušra Smagurauskienė (UAB „Įmonių reorganizavimo biuras“).

  KPPAR Marijampolės filialo vardu direktorius A. Jasinskis padėkojo filialo tarybos pirmininkui Kęstučiui Svitojui už neišsenkamą entuziazmą , svarų indėlį, nuoširdų bendravimą, puoselėjant Marijampolės filialo veiklą.

Skip to content