• „Metų CEO“: tarp 4 kandidatų – AB „Volfas Engelman“ vadovas

  Šiuo metu vyksta jau trečias balsavimo „Metų CEO“ konkurse, kurį rengia „Verslo žinios“. etapas. Jame liko 4 kandidatai. Tarp jų – rūmų nario AB „Volfas Engelman“ generalinis direktorius Marius Horbačauskas.

  „Vadovo žodis turi būti paskutinis. Tai nereiškia, kad vadovo žodis teisingiausias. Vadovas turi išklausyti kitą nuomonę, pateikti savąją ir tik tada priimti sprendimą. Kitaip tariant, vadovas turi prisiimti atsakomybę.“

  Pasak jo, lyderystė yra gebėjimas vesti žmones į tikslą. Nuolatinis iššūkis yra ir suburti bei stiprinti komandą, matyti, kokių žmonių reikia.

  „Stengiuosi priimti žmones, kurie yra kur kas geresni už mane tam tikrose srityse. Manau, kad aš geriausias savo srity, bet tai kažkiek panašu į krepšinio komandą: visi žaidėjai turi būti skirtingų pozicijų. Jeigu turi vieną įžaidėją, o reikia centro puolėjo, tai antro įžaidėjo jau neimsi. Turi būti balansas, o mano kaip vadovo ar trenerio užduotis yra atrinkti žmones pagal reikiamas savybes ir jas stiprinti. Galiausiai padaryti taip, kad jie padarytų daugiau nei mano galintys“, –sako M. Herbačauskas.

  Kiti trys kandidatai – Asta Grabinskė, gyvybės draudimo ir pensijų UAB „Aviva Lietuva“ generalinė direktorė bei valdybos pirmininkė, Petras Masiulis, UAB „Tele2“ generalinis direktorius ir Algirdas Juozapavičius, daugiaspalvius, femtosekundinius lazerius kuriančios ir gaminančios UAB „Šviesos konversija“ generalinis direktorius.

  Balsuoti ir palaikyti kaunietį kandidatą, rūmų bendruomenės atstovą, galima vz.lt portale. Renkamas vadovas, sukūręs daugiausiai vertės akcininkams, darbuotojams ir visuomenei.

Skip to content