• „Metų CEO 2016“ finale kviečiame palaikyti Marių Horbačauską

    Į „Verslo žinių“ tradicinio konkurso „Metų CEO 2016“ finalą pateko mūsų kolega, AB „Volfas Engelman“ generalinis direktorius Marius Horbačauskas. Balsuokime, palaikykime rūmų bendruomenės atstovą:http://balsavimas.vz.lt/197746
    , registruojantis arba per Facebook‘ą.

    M. Horbačauskas yra puikus pavyzdys asmenybės, gebančios suderinti sėkmingai plėtojamą verslą ir aktyvų visuomeninį gyvenimą. Jam vadovaujant bravorui „Volfas Engelman“ įmonė ne tik sparčiai auga, tačiau įgauna vis ryškesnį veidą bei pripažinimą tarp vartotojų ir verslą vertinančių ekspertų. 2015 m. bravoras pakilo į pirmąją vietą tarp aludarių pagal uždirbtą pelną. Tais pačiais metais, įveikęs 24.000 konkurentų iš 33 Europos šalių, jis buvo įvertintas prestižiniuose Europos verslo apdovanojimuose. M. Horbačausko pastangomis bravoras ne tik žodžiais, bet ir veiksmais įrodė, kad įmonė yra tikra džentelmeniškų vertybių puoselėtoja bei skleidėja visuomenėje. Ji bendradarbiauja ir remia kultūrą, rūpinasi tarpukario laikus siekiančių aludarystės amato tradicijų, miesto architektūrinio ir gastronominio paveldo išsaugojimu.

    Džentelmeniškos vertybės tapo ne tik M. Horbačausko vadovaujamo verslo, tačiau ir jo asmeninio bei visuomeninio gyvenimo pagrindu. Siekdamas dalintis ir perduoti savo sukauptas žinias bei patirtį jaunesniajai kartai, jis tapo Vytauto Didžiojo universiteto, savo Alma Mater, tarybos nariu. M. Horbačauskas neabejingas ne tik kultūrai ar švietimui, bet ir sportui, todėl priklauso Prienų krepšinio klubo valdybai, o jo vadovaujamas verslas entuziastingai ir aktyviai bendradarbiauja su regbio, buriavimo ir kitų sporto šakų atstovais.

Skip to content