• Naujienos
 • Metinė BMDA konferencija „The Role of Management Empowering Innovations and Creativity“

  Gyvename laikmetyje, kai tradicinės konkurencinio pranašumo priemonės negarantuoja įmonių ar organizacijų sėkmės. Šiais laikais kūrybiškumas, inovacijos ir efektyvus žinių panaudojimas yra gyvybiškai svarbūs sėkmingam gyvavimui ir klestėjimui. Nepriklausomai nuo įmonės dydžio ar veiklos srities, kūrybinio ir inovatyvaus potencialo plėtojimas yra pagrindinis įmonės uždavinys. Jei ieškote strategijų, metodų ar idėjų, kurios padėtų skatinti ir plėtoti kūrybiškumą ir inovacijas – prisijunkite prie mūsų ir dalyvaukite 11-toje metinėje BMDA konferencijoje „The Role of Management Empowering Innovations and Creativity“, kurioje šios ir kitos aktualios temos bus diskutuojamos! Konferencija yra organizuojama kartu su Kauno technologijos universitetu ir vyks 2013 m. gegužės 9-10 d. Kaune.

  Konferencijos metu dalinsimės vadybinėmis įžvalgomis bei praktiniais pavyzdžiais, pabrėžiant vadybos vaidmenį vystant inovacijas ir skatinant kūrybiškumą organizacijose. Tai galimybė išgirsti ir padiskutuoti su pasaulinio garso pranešėjais, kolegomis bei ekspertais iš viso pasaulio. Diskusijas skatins bei padės rasti atsakymus visame pasaulyje garsūs konferencijos pranešėjai: Prof. DAVID K. HURST (rašytojas ir konsultantas lyderystės temomis, JAV), Prof. PETER LORANGE(Lorange Institute for Business įkūrėjas, Šveicarija), Dr. SOUMODIP SARKAR (Pasaulio Ekonomikos Forumo nominuotas kaip vienas iš TOP 100 ekspertų vadybos inovacijų tema, Portugalija), p. LAURI KOPONEN (ACME Europe pardavimų vadovas, Suomija), bei kiti iškilūs ekspertai.

  Vienas iš BMDA tarptautinės konferencijos išskirtinumų yra vizitai į kūrybiškas ir inovatyvias kompanijas (ACME EUROPE, STUMBRAS, ACONITUM, KTU START UP SPACE ), kurių metu dalyviai turės galimybę pamatyti ir išgirsti organizacijų patirtį bei savo akimis įsitikinti, kaip praktiškai vadybos metodai turi įtakos kūrybiniams procesams.

  11-oji kasmetinė BMDA konferencija – puikus partnerystės, siekiant bendrų ir abiems pusėms palankių rezultatų, pavyzdys tarp Verslo ir Akademinės visuomenės.

  Daugiau informacijos apie konferenciją rasite apsilankę BMDA tinklalapyje adresu: http://www.bmda.net/BMDA/events/the-11th-annual-bmda-conference-1
  , o konferencijos programą bei registracijos formą – prisegtame dokumente.

  Dėl detalesnės informacijos apie konferenciją, prašome kreiptis į BMDA koordinatorę Godą Sadzevičiūtę el. paštu: coordinator@bmda.net
  ar telefonu +370 618 15852

  Registration form.doc
  Program of the 11th Annual BMDA Conference.pdf

Skip to content