• Maža įmonė partnerių surado per Enterprise Europe Network

    Maža įmonė partnerių surado per Enterprise Europe Network

    „Vykdome spaudos ir pospaudiminius darbus, paslaugas teikiame Lietuvos užsakovams. Esame maža spaustuvė ir turime ribotas galimybes patys aktyviai ieškoti klientų užsienio rinkose. Pasinaudoję Enterprise Europe Network, veikiančio Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, paslaugomis, mažai Švedijos įmonei pateikėme knygos spausdinimo pasiūlymą ir įžengėme į Švedijos rinką“, – savo sėkmės istorija dalijasi UAB „Spaustuvė Manteiga“ direktorius Rimvydas Kivaras.

    Maža Švedijos įmonė prekiavo inovatyviais gaminiais, skirtais šunims ir jų šeimininkams. Įmonės savininkė turėjo didelę šunų dresavimo patirtį ir parašė knygą apie taisyklingą šunų dresavimą. Knygoje yra daug nuotraukų, pavyzdžių ir patarimų. Tokios knygos tiražas yra nedidelis ir ją spausdinti Švedijoje būtų tiesiog per brangu. Įmonės savininkė norėjo rasti spaustuvę mažesnių kaštų šalyje ir paprašė Švedijos Enterprise Europe Network pagalbos. Kolegos kreipėsi į tinklo partnerį, veikiantį Kauno PPA rūmuose. Buvo apklaustos kelios spaustuvės. Švedijos įmonė pasirinko UAB „Spaustuvė Manteiga“ pasiūlymą. Ši atspausdino reikiamą kiekį knygų ir išsiuntė užsakovui į Švediją.

    Pasinaudojus Enterprise Europe Network paslaugomis, UAB „Spaustuvė Manteiga“ žengė pirmą žingsnį į Švedijos rinką, o maža Švedijos įmonė pradžiugino savo klientus naudinga knyga.

Skip to content