• Maskvoje – gausi Lietuvos verslo delegacija

    Maskvoje – gausi Lietuvos verslo delegacija

    „Rusijoje visi žino lietuviškas prekes, bet rinkoje jų nėra“, – taip Ūkio ministerijos kancleris Gediminas Miškinis apibūdino Lietuvos ir Rusijos ekonominius santykius, spalio pabaigoje 50 šalies verslininkų delegacijai viešint Maskvoje. „Reikia prekiauti, kol mūsų produkcijos kokybę dar prisimena geriausiais žodžiais“, – pridūrė G. Miškinis.

    Verslo delegacijos vizitą į Maskvą organizavo LR ambasada Maskvoje. Įtemptoje vizito programoje buvo numatyta Lietuvos ir Rusijos verslo konferencija, abiejų šalių įmonių atstovų kontaktų birža, apsilankymas parodoje „Podmoskovje 2011“, delegacijos susitikimai su Tiumenės ir Sverdlovsko sričių bei Tatarstano Respublikos administracijos atstovais, apskritojo stalo diskusija su statybos holdingu „Moszarubežstroj“ vadovais. Paskutinė darbo vizito diena buvo skirta Verslo moterų tinklo susitikimams su Maskvos moterų verslininkių klubu „Ženščini buduščej Rossii“, leidybos namų „Ekonomičeskaja gazeta“ vadovėmis.

    Tarp Lietuvos verslo delegacijos narių buvo grupė Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių. Be to, į Maskvą nugabenta apie 40 Rūmų narių pasiūlymų bendradarbiauti su Rusijos įmonėmis. Šie paketai, parengti pagal įmonėms išsiųstas ir užpildytas anketas, arba jų elektroninės laikmenos išplatintos Pamaskvės regiono, Tiumenės ir Sverdlovsko sričių bei Tatarstano Respublikos atstovybėms, Maskvos prekybos ir pramonės rūmams, LR ambasadai Rusijos Federacijoje, „Ekonomičeskaja gazeta“ , Rusijos verslo moterų tinklui ir kt.

    Plačiau apie tai skaitykite lapkričio mėnesio „Rūmų žiniose“

Skip to content