• Naujienos
 • Marketingo vadovų klubo susitikimas atsinaujinusioje, 55-ąjį jubiliejų mininčioje, Birštono sanatorijoje „Versmė“

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose (KPPAR) veikiantis Marketingo vadovų klubas vasario 22 dieną pakvietė klubo bei Kauno rūmų bendruomenės narius į susitikimą, kuris vyko Birštone, sanatorijoje „Versmė“ .

  Šių metų birželio 10 dieną 10 metų jubiliejų minėsiantis marketingo specialistams skirtas klubas kvietė KPPAR verslo bendruomenės narius susipažinti ir iš naujo pažinti Kauno PPAR narę-įmonę, Birštone įsikūrusią, nuolat atsinaujinančią sanatoriją „Versmė“.

  Sanatorija „Versmė“ šiemet švenčia ženklią sukaktį, tad ir Marketingo vadovų klubo susitikimo tema: „Marketingo strategijos 2024 m. – „Versmės“ 55 metai patirties – kuo galime pasidalinti?“, pasirinkta neatsitiktinai.

  Per 55-erius „Versmės“ veiklos metus sukaupta išties daug patirties, tad susitikimo metu vyko įtraukiančios diskusijos marketingo temomis, šios srities specialistai dalinosi savo patirtimis ir profesionaliomis įžvalgomis.

  Diskusijos metu Birštono sanatorijos „Versmė“ Marketingo ir paslaugų skyriaus vadovė Greta Raižienė kartu su Komunikacijos skyriaus vadove Sandra Pilkauskiene išsamiai papasakojo apie parengtas ir įgyvendinamas sanatorijos marketingo strategijas 2024 metams, pasidalino gerosiomis praktikomis ir idėjomis, kurių, deja, nepavyko įgyvendinti.

  Po diskusijos svečiai buvo pakviesti į ekskursiją po nuolat atnaujinamą sanatoriją: turėjo galimybę iš arčiau apžiūrėti reabilitacijos klientams bei komerciniams svečiams skirtus korpusus, išgirsti apie šiuo metu renovuojamo, bet jau vasarą duris atversiančio C korpuso išskirtinumą ir naujienas. Po šio korpuso atidarymo sanatorija „Versmė“ į naujas, moderniai įrengtas patalpas papildomai galės pakviesti beveik 80 svečių. Naujas erdves papildys šiuolaikiškai įrengtas vaikų kambarys, sporto bei laisvalaikio erdvės bei nauja konferencijų ir renginių salė.

  Kauno rūmuose veikiančio Marketingo vadovų klubo svečius puikiai nuteikė relaksacija aromaterapijos ir haloterapijos kabinetuose bei neseniai renovuotos „B Gydyklos“ pristatymas.  Svečiai neliko abejingi nuolat puoselėjamai „Grožio sodo“ SPA erdvei, kuri ne tik įkvepia kurti bei ilsėtis, bet tuo pačiu kviečia organizuoti renginius, mokymus, įvairius įmonių verslo susitikimus, jaukius kolektyvo vakarėlius.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenės vardu sveikiname KPPAR narę – Birštono sanatoriją „Versmė“ 55-ojo jubiliejaus proga ir nuoširdžiai dėkojame už šiltą bei svetingą priėmimą.

  Taip pat sakome: „Ačiū“ visiems dalyvavusiems KPPAR Marketingo vadovų klubo išvykoje į Birštoną ir laukiame jūsų kituose renginiuose.

  Apie KPPAR Marketingo vadovų klubą.

  Marketingo vadovų  klubo susikūrimo tikslas – profesinės informacijos sklaida, narių kompetencijos kėlimas, kūrybinių sprendimų skatinimas, dalijimasis žiniomis ir patirtimi.

  Klubo nariai renkasi kartą per mėnesį, dalijasi turima patirtimi, diskutuoja aktualiomis temomis, kelia kompetenciją ir skatina kūrybinius sprendimus, kviečia į svečius marketingo  srities žinovus ir gilina savo žinias.

  Norinčius tapti šio klubo nariais maloniai kviečiame susisiekti, susipažinti ir sudalyvauti viename klubo susitikime svečio teisėmis. Daugiau informacijos apie klubą ir kontaktus pasiteiravimui rasite čia.

  Už nuotraukas dėkojame „MFoto“ (aut. Regimantas Meilutis)

Skip to content