• Naujienos
 • Marketingo vadovų klubas pasitiko pavasarį su pokyčiais: išrinktas vadovas ir valdyba

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Marketingo vadovų klubas pavasarį pasitikimo atsinaujindamas – išsirinko klubo vadovą ir valdybą. Klubas turi ambicingą tikslą susitirpinti marketingo bendruomenę Kaune, o išrinktai klubo valdybai netrūksta ryžto, patirties ir entuziazmo tai pasiekti.

  Šių metų kovo 09 d. Marketingo vadovų klubo narių susitikime ateinančių dvejų metų kadencijai klubo nariai išrinko valdybą, o valdybos nariai – naują vadovą. Juo tapo MB „Prokinesis“ įkūrėjas ir direktorius Sigitas Čiapas. Ilgamečių Marketingo vadovų valdybos narių gretas papildė ir nauja narė, ja pirmą kartą buvo išrinkta fotografė Vita Kučinskienė, „Vita Kučinskienė Fotografija“ įkūrėja ir savininkė.

  Klubo valdybos nariai:

  • Irina Sabaliauskienė, AB „Ortopedijos technika“ atstovė ryšiams su visuomene bei Marketingo skyriaus vadovė;
  • Simonas Naudžius, UAB „Rocket Science Baltics“ akcininkas ir bendraįkūrėjas;
  • Vita Kučinskienė, „Vita Kučinskienė Fotografija“ įkūrėja ir savininkė;
  • Ingrida Kazlauskaitė, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Viešųjų ryšių vadovė, klubo koordinatorė.

   

  Planuojama, kad šiemet temų spektras bus itin platus. Nuo įvairių klubo nariams, kaip specialistams, bei kaip įmonės atstovams naudingų temų iki asmeninio tobulėjimo bei kūrybiškumo lavinimo ir kt. Marketingo vadovų klubo tikslas – profesinės informacijos sklaida, narių kompetencijos kėlimas, kūrybinių sprendimų skatinimas, dalijimasis žiniomis ir patirtimi. Klubo nariai renkasi kartą per mėnesį, dalijasi turima patirtimi ir diskutuoja aktualiomis temomis.

  Kauno PPA rūmų bendruomenės vardu sveikiname Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marketingo vadovų klubo naujai išrinktą vadovą Sigitą Čiapą bei klubo valdybos narius su naujos kadencijos pradžia ir linkime neišsenkančios kūrybinio įkvėpimo ir sėkmės naujoje kadencijoje!

  Norinčius tapti šio klubo nariais maloniai kviečiame susisiekti, susipažinti ir sudalyvauti viename klubo susitikime svečio teisėmis. Daugiau informacijos apie klubą ir kontaktus pasiteiravimui rasite čia.

Skip to content