• Naujienos
 • Marketingo klubo šventinis susitikimas

  Nespėjome nė pastebėti, o skubantis laikas jau skaičiuoja šių, 2022-ųjų, besibaigiančių metų dienas… Kaip jau tapo gražia tradicija, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiančio Marketingo vadovų klubo nariai susirinko į šventinį klubo susitikimą, kuris vyko Kauno taikomosios dailės mokykloje (KTDM).

  Tad šventinio susitikimo metu klubiečiai ne tik pasidžiaugė puikia bendraminčių draugija, bet taip pat ir sėmėsi profesinio įkvėpimo kartu su Kauno taikomosios dailės mokyklos audiovizualinių menų mokytojomis Kristina Stankuviene ir Kristina Valasevičienė.

  Nenuostabu, kad gražiausias savo gyvenimo akimirkas ar dėmesį patraukusius žavius objektus, skubame fiksuoti ir įamžinti fotografijose. Vieniems tai – hobis, kitiems tai – neatsiejama darbo dalis, kurios tobulinimui nėra ribos.

  O vėl atėjus didžiosioms metų šventėms, neatsiejama jų dalimi tampa šventinis atvirukas, kuriame sudedame gražiausius sveikinimus ir šilčiausius linkėjimus artimiesiems, draugams, kolegoms, verslo partneriams bei klientams. Specialiai šia proga Marketingo vadovų klubo nariams vyko kompozicinės fotografijos edukacija. Dvi valandas trukęs užsiėmimas buvo sudarytas iš dviejų dalių: teorinės ir praktinės.

  Teorinės dalies metu susirinkusiuosius KTDM mokytojos supažindino su fotografijos istorija, jos raida tam tikru laikmečiu, fotografavimo taisyklėmis: neteisingais ir teisingais pavyzdžiais bei kitais profesionaliais patarimais, ką būtina žinoti fotografuojant ar redaguojant nuotraukas.

  Praktinio užsiėmimo metu, kuris persikėlė į KTD mokykloje esančią foto studiją, svečiai turėjo galimybę prisidėti kuriant kalėdinio atviruko kompoziciją bei ją nufotografuoti. Neslėpdami nuostabos emocijų dėl išgauto netikėto efekto fotografijose, Marketingo klubo vadovai dalijosi įžvalgomis, diskutavo ir aptarinėjo didžiausią įspūdį palikusią mokytojų pristatytą fotografavimo techniką „piešimą šviesa“.  Ši, išties įspūdingą efektą sukurianti fotografavimo technika, nuotraukai, ar būtent kalėdiniam atvirukui, suteikia spindinčios šviesos piešinio efektą ir perteikia šv. Kalėdoms būdingą stebuklo dvasią.

  Edukacijos pabaigoje, pasisėmę žinių ir įkvėpimo, išbandę naujai supažindintas fotografijos technikas, visi susirinkusieji nestokodami džiugios šventinės nuotaikos bei pasitelkę vaizduotę ir puikų humoro jausmą, stojo  nuotaikingai, šventinei klubo narių bendros nuotraukos fotosesijai.

  Dėkojame Kauno taikomosios dailės mokyklos audiovizualinių menų mokytojoms: Kristinai Stankuvienei ir Kristinai Valasevičienei už jaukų priėmimą ir edukacijos metu pasidalintas profesines žinias.

  Su gera nuotaika, jaukiu pasibendravimu bendraminčių būryje bei šiltais linkėjimais artėjančių švenčių  proga, Marketingo klubas kūrybingai palydėjo 2022-uosius metus.

   

  ****

  Norintiems prisijungti, iš arčiau susipažinti su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiančiu Marketingo vadovų klubu ir jo veikla, daugiau informacijos rasite ČIA.

   

   

   

   

  Pagrindinės bei kalėdinio atviruko kompozicinių nuotraukų autorė: Kristina Stankuvienė

Skip to content