• Naujienos
 • Marius Horbačauskas „Metų CEO 2016“ rinkimuose pelnė daugiausiai vz.lt lankytojų simpatijų, žaliausia bendrove tapo UAB „Baldai Jums“

  Marius Horbačauskas „Metų CEO 2016“ rinkimuose pelnė daugiausiai vz.lt lankytojų simpatijų

  „Verslo žinių“ ir „Nordea“ surengtuose Lietuvos verslo lyderių apdovanojimuose vz.lt lankytojų „Metų CEO“ tapo kaunietis, rūmų bendruomenės narys Marius Horbačauskas, AB „Volfas Engelman“ generalinis direktorius. Už jo kandidatūrą aktyviai balsavo ir rūmų nariai. Iki pat konkurso pabaigos vyko intriguojanti kova, o Valdovų rūmuose birželio 15 d. vakarą įvykusioje apdovanojimų ceremonijoje ant nugalėtojų pakylos buvo pakviestas ir M. Horbačauskas. Verslo lyderius pagerbė ir šalies Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

  Marius Horbačauskas, AB „Volfas Engelman“ generalinis direktorius, yra puikus pavyzdys asmenybės, gebančios suderinti sėkmingai plėtojamą verslą ir aktyvų visuomeninį gyvenimą. Jam vadovaujant bravorui „Volfas Engelman“ įmonė ne tik sparčiai auga, tačiau įgauna vis ryškesnį veidą bei pripažinimą tarp vartotojų ir verslą vertinančių ekspertų. 2015 m. bravoras pakilo į pirmąją vietą tarp aludarių pagal uždirbtą pelną. Tais pačiais metais, įveikęs 24.000 konkurentų iš 33 Europos šalių, jis buvo įvertintas prestižiniuose Europos verslo apdovanojimuose. M. Horbačausko pastangomis bravoras ne tik žodžiais, bet ir veiksmais įrodė, kad įmonė yra tikra džentelmeniškų vertybių puoselėtoja bei skleidėja visuomenėje. Ji bendradarbiauja ir remia kultūrą, rūpinasi tarpukario laikus siekiančių aludarystės amato tradicijų, miesto architektūrinio ir gastronominio paveldo išsaugojimu.

  Džentelmeniškos vertybės tapo ne tik M. Horbačausko vadovaujamo verslo, tačiau ir jo asmeninio bei visuomeninio gyvenimo pagrindu. Siekdamas dalintis ir perduoti savo sukauptas žinias bei patirtį jaunesniajai kartai, jis tapo Vytauto Didžiojo universiteto, savo Alma Mater, tarybos nariu. M. Horbačauskas neabejingas ne tik kultūrai ar švietimui, bet ir sportui, todėl priklauso Prienų krepšinio klubo valdybai, o jo vadovaujamas verslas entuziastingai ir aktyviai bendradarbiauja su regbio, buriavimo ir kitų sporto šakų atstovais.

  Žaliausia bendrove konkurse išrinkta Jonavos bendrovė „Baldai Jums“. Jai skirtą apdovanojimą ceremonijoje atsiėmė įmonės finansų direktorė, šiemetinė Lietuvos metų verslininkė Nijolė Meškauskienė.

  Šiemet „Metų CEO 2016“ konkurse tarp būrio žinomų verslininkų varžėsi dar du Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių vadovai. Tai Kęstutis Svitojus, UAB „Mantinga“ generalinis direktorius, ir Jonas Dastikas, AB „Lifosa“ generalinis direktorius.

  Kęstutis Svitojus yra ne tik UAB „Mantinga“ įmonės generalinis direktorius, bet ir Kauno prekybos ir pramonės rūmų tarybos narys, Regioninės plėtros naujienų grupės narys, „Rotary“ klubo narys, Mantingos labdaros – paramos fondo steigėjas, Marijampolės krepšinio federacijos viceprezidentas, Nacionalinės krepšinio lygos tarybos narys. Tai vienas ryškiausių Marijampolės miesto įmonių vadovų, kurį gerbia ir pripažįsta įmonių darbuotojai, verslo aplinkos atstovai, visuomeninės ir valstybinės institucijos. Jis yra ambicingas, orientuotas į tikslą, organizuotas, draugiškas, pastovus, savarankiškas, socialus. Kęstučio Svitojaus iniciatyva yra skatinama verslo plėtra Marijampolės regione, remiamos jaunimo ir visuomeninių organizacijų iniciatyvos, kultūros ir sporto sporto šakų palaikymas. Tai socialiai atsakingas žmogus, kuris savanoriškai įsitraukia į socialinius ir aplinkosaugos klausimus bei santykiuose su visais suinteresuotais visuomenės, verslo ir valdžios atstovais vadovaujasi pagarbos žmogui, visuomenei bei gamtai vertybiniais principais.

  Jonas Dastikas, AB „Lifosa“ generalinis direktorius, vadovauja chemijos pramonės bendrovei „Lifosa“ ir daugelį metų veda pirmyn vieną didžiausių Lietuvos įmonių, nors tenka konkuruoti aršioje pasaulinėje rinkoje. Įmonė investuoja į modernią ir nekenksmingą aplinkai gamybą, į darbuotojų darbo sąlygų gerinimą ir jų motyvaciją.

  Lietuvos verslo lyderių 2016 apdovanojimai. Juditos Grigelytės (Verslo žinios) nuotr.


Skip to content