• Naujienos
 • Marijampolės regionas įvertintas Europoje

  Marijampolės regionas, pateikęs profesionalią verslumo strategiją, gavo sertifikatą Europos Sąjungos Regionų komiteto organizuotame 2014 m. verslaus Europos regiono konkurse.

  Šis, kasmet organizuojamas, konkursas padeda sužinoti apie išskirtinę verslumo viziją turinčius Europos Sąjungos regionus ir juos apdovanoja. Marijampolės regionas yra pirmasis iš Lietuvos regionų, gavęs apdovanojimą verslaus Europos regiono konkurse.

  „Tai mums visiems yra labai svarbu. Apdovanojimas – puiki galimybė formuoti pozityvų regiono ir verslo sektoriaus įvaizdį, kur žmonių verslumas yra dorybė, siektinas pavyzdys“, – sako Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialo direktorius Andrius Jasinskis.

  Paraiškas vertino Europos Regionų komiteto komisija, sudaryta iš verslo ir regioninės politikos sričių ekspertų. 2014 m. verslaus Europos regiono nominaciją gavo Flandrijos (Belgija), Marche (Italija) ir Noord-Brabant (Olandija) regionai. Dar keturi regionai: Marijampolė (Lietuva), Limousin (Prancūzija), Valonija (Belgija) ir Gran Canaria (Ispanija) gavo garbės apdovanojimus ir sertifikatus, patvirtinančius regionų galimybes verslumo srityje. Iš viso konkurse dalyvavo 16 Europos regionų.

  Europos Regionų komiteto ekspertai palankiai įvertino Marijampolės regiono verslumo strategiją, kurios vienas svarbiausių tikslų – tradicinių verslo sektorių gamybinių pajėgumų stiprinimas.

  Pirmą kartą tokio pobūdžio konkurse dalyvavusio Marijampolės regiono teigiamas įvertinimas ir gautas sertifikatas liudija Marijampolės regiono verslo įmonių potencialą ir jų sėkmingą veiklą bei yra paskata regiono viešosioms institucijoms skatinti verslumą regione bei regiono švietimo institucijoms bendradarbiauti su verslo įmonėmis rengiant specialistus ir keliant darbuotojų kvalifikaciją ir tolimesnėje ateityje.

Skip to content