• Naujienos
 • Mano VMI vartotojai mokesčių reikalus gali tvarkyti neišėję iš namų

  Mano VMI vartotojai mokesčių reikalus gali tvarkyti neišėję iš namų

  Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) pažymi, kad mokesčių mokėtojai naudodamiesi e. VMI paslaugomis per Mano VMI ne tik taupo laiką bei resursus, bet ir pasilengvina galimus formalumus. Mano VMI – konkrečiam mokesčių mokėtojui skirta e. VMI paslaugų erdvė, kurioje galite rasti aktualią asmeninę informaciją, mokėtinus mokesčius ar įsiskolinimus biudžetui, neišeinant iš namų įregistruoti individualią veiklą, išsiimti verslo liudijimą, registruotis PVM mokėtoju, dalyvauti nuotoliniuose mokymuose bei diskusijose ir kt.

  Prisijungti prie Mano VMI labai paprasta, tereikia VMI svetainėje esančioje skiltyje Mano VMI pasirinkti patogiausią prisijungimo būdą: per savo banko paskyrą, su VMI išduota prisijungimo kortele arba naudojant el. parašą.

  „Tapti VMI vartotoju yra naudinga kiekvienam mokesčių mokėtojui, nepriklausomai nuo to, ar jis vykdo veiklą ar ne. Prisijungęs prie Mano VMI kiekvienas gyventojas gali matyti savo asmeninę mokesčių mokėtojo informaciją. Atsivertus savo elektroninę apskaitos kortelę taip pat galima peržiūrėti neapmokėtas ir pradelstas VMI administruojamų mokesčių prievoles, susidariusias VMI administruojamų mokesčių permokas (skirtumus), VMI neadministruojamus mokesčius,“ – aiškina Kauno AVMI Mokestinių prievolių departamento direktorė Judita Stankienė ragindama mokesčių mokėtojus rinktis elektroninį aptarnavimą, kuris sumažina tiek jų, tiek ir VMI specialistų darbo laiko sąnaudas.

  Gyventojai prisijungę prie Mano VMI gali aktyvuoti autentifikavimo telefonu funkciją ir gauti unikalų kodą. Paskambinę į Mokesčių informacijos centrą numeriu 1882 ir unikalų kodą pateikę mokesčių konsultantams, sužinos visą (net ir konfidencialią) informaciją apie mokėtinus mokesčius ar susidariusias mokesčių permokas: pavyzdžiui, kiek reikia mokėti žemės mokesčio.

  Daugiau informacijos mokesčių mokėtojai gali rasti Valstybinės mokesčių inspekcijos interneto svetainėje www.vmi.lt
  ar paskambinę trumpuoju Mokesčių informacijos centro telefonu 1882. Telefonu suteikta konsultacija yra lygiavertė rašytinei, nes pokalbiai yra įrašomi bei saugomi 5 metus.

Skip to content