• Maisto politika: Europos parlamento sprendimai, maisto kokybės ir ženklinimo aktualijos

  Pastaruoju metu Europos Parlamentas priėmė nemažai naujų teisės aktų, kuriais siekiama, kad europietiški maisto produktai būtų sveikesni ir patrauklesni, o gamintojai galėtų tinkamai paaiškinti vartotojams savo gaminių privalumus. Todėl spalio 21 d. Kaune rengiamas seminaras, skirtas Europos Sąjungos maisto politikos aktualijoms.

  Seminare bus galima „iš pirmų lūpų“ išgirsti informaciją apie naujausią maisto kokybės ir saugos reglamentavimą ES: renginyje dalyvaus Europos Parlamento nariai Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė ir Justas Vincas Paleckis.

  Seminaro dalyviai bus supažindinti ne tik su naujausiais EP priimtais teisės aktais ir jų taikymu Lietuvoje, bet ir sužinos daugiau apie Europos Sąjungos maisto kokybės schemas, teisinius maisto produktų registravimo aspektus ir maisto ženklinimo aktualijas.

  Žinios apie naujausią maisto kokybės ir saugos reglamentavimą yra labai aktualios ne tik maisto gamintojams bei kitiems šios srities specialistams, bet ir kiekvienam vartotojui. Seminare pranešimus skaitys ir Žemės ūkio ministerijos, Sveikatos apsaugos ministerijos ir Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos ekspertai.

  Seminaras nemokamas. Dalyvių skaičius ribotas. Dalyvių registracija – iki spalio 12 d. Registruotis galima el. paštu irma.taparauskiene@chamber.lt
  užpildant dalyvio registracijos anketą. Tel. informacijai: (8 5) 212 07 66 ir (8 37) 20 34 83. Išsamesnė informacija ir dalyvio registracijos anketa – prisegtukuose.

  Renginio organizatoriai:Europos Parlamento Informacijos biuras LietuvojeKauno prekybos, pramonės ir amatų rūmaiEnterprise Europe Network – Europos verslo ir inovacijų tinklas

  programos projektas_spalio 21 d_04 10 2011.pdf
  maisto sauga -Dalyvio anketa 10.21.doc

Skip to content