• Maistą reglamentuojančių bendrųjų teisės aktų poveikis

  Europos Komisijos mažų ir vidutinių įmonių darbo grupė, bendradarbiaudama su Enterprise Europe Network (liet. Europos verslo ir inovacijų tinklas, kuriam Lietuvoje atstovauja Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei VšĮ „Lietuvos inovacijų centras“), vykdo apklausą ir nori išsiaiškinti, kokią įtaką maisto produktus reglamentuojantys bendrieji teisės aktai (ES taisyklės dėl maisto produktų / pašarų saugos gamybos grandinėje) turi šiame sektoriuje veikiančioms įmonėms.

  Taip pat Europos Komisijos MVĮ darbo grupė nori sužinoti, kaip jums sekėsi laikytis svarbiausių taisyklių, visų pirma, ar dėl šio reglamento (Reglamentas (ES) Nr. 178/2002) 2002–2013 m. jums atsirado papildomo administracinio darbo.

  Apklausa skirta visoms tiekimo grandinei priklausančioms maisto produktų / pašarų įmonėms, įskaitant su maistu besiliečiančių medžiagų (pvz., pakuočių, stalo įrankių, virtuvės įrenginių) ir augalų apsaugos produktų (pesticidų) gamintojams.

  Kiekvieno iš Jūsų dalyvavimas apklausoje labai svarbus! Atsiliepimai – teigiami ir neigiami – Europos Komisijos MVĮ darbo grupei padės įvertinti teisės aktų veiksmingumą ir prireikus juos iš dalies pakeisti.

  Todėl labai prašome užpildyti klausimyną
  (doc, 134KB) iki 2015 m. balandžio 30 d. atsiųsti į: Kauno PPAR el. paštu: irma.taparauskiene@chamber.lt
  . Informaciją teikiama tel. (8 37) 22 92 12 (Irma Taparauskienė).

  Duomenų konfidencialumas garantuojamas.

  maisto_klausimynas.doc

Skip to content